AnonymBruker Skrevet 7. juni 2012 #1 Skrevet 7. juni 2012 Hei. Var hos legen i går, og fikk påvist soppinfeksjon. Fikk canesten, som jeg satte i i går kveld da jeg la meg. Da jeg stod opp i dag, så sto jeg og brakk meg i lang tid, og kastet opp. I tillegg var jeg veldig svimmel, og fikk dobbeltsyn. Er kun besvimelse som står at vat en bivirkning. Noen som har greie på dette? Burde vel ringe legen, men han har telefobtid etter kl 13 i dag.
AnonymBruker Skrevet 7. juni 2012 #2 Skrevet 7. juni 2012 Tviler på at det var Canestenen som gjorde deg syk, du har nok spist noe kroppen din ikke tålte.
AnonymBruker Skrevet 7. juni 2012 #3 Skrevet 7. juni 2012 rart at det skal være så tilfeldig. Spiste ikke noe spesiellt i går heller.
AnonymBruker Skrevet 7. juni 2012 #5 Skrevet 7. juni 2012 Er ikke omgangssyke. Har hatt det før og er ikke sånn.
Gjest Gjest Skrevet 7. juni 2012 #6 Skrevet 7. juni 2012 Høres ut som en allergisk reaksjon så det synger etter. Få rapportert det inn, eller rapporter det selv.
AnonymBruker Skrevet 7. juni 2012 #7 Skrevet 7. juni 2012 Snakket med legen nå, og han mente det var en allergisk reaksjon. Hvor skal jeg rapprtere det inn henn?
Gjest Gjest Skrevet 7. juni 2012 #8 Skrevet 7. juni 2012 http://legemiddelverket.no/templates/InterPage____82265.aspx Legen skal i utgangspunktet melde det inn, men de færreste gidder.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå