AnonymBruker Skrevet 20. mai 2012 #1 Skrevet 20. mai 2012 Jeg husker en lek/triks vi gjorde som barn: begge står med hendene mot hverandre, strake fingre. Så sprer begge mellomrommet mellom peke- og langfinger og den ene vrir hendene og stikker sitt par av peke og langfingre mellom den andres. Så skilte den ene hendene litt fra hverandre og kikket inn. Da sa man "ÆSJ!". men hva var det egentlig som var ekkelt med denne øvelsen? Noen som skjønte hva jeg prøvde å forklare og som har et svar?
Gjest uAnonymBruker Skrevet 20. mai 2012 #3 Skrevet 20. mai 2012 det var fordi det så ut som ei fi**e. 2
Gjest uAnonymBruker Skrevet 20. mai 2012 #6 Skrevet 20. mai 2012 Oi, så uskyldig jeg må ha vært Haha og jeg var en ekkel pervo som 9 åring Vi pleide også å stikke tunga inni det "hullet" og stikke fingeren inn der og så hvisket vi "pule" mens vi nesten døde av fnisfullhet.
Raven Emerald Skrevet 21. mai 2012 #7 Skrevet 21. mai 2012 Haha og jeg var en ekkel pervo som 9 åring Vi pleide også å stikke tunga inni det "hullet" og stikke fingeren inn der og så hvisket vi "pule" mens vi nesten døde av fnisfullhet. Vi også!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå