AnonymBruker Skrevet 17. mai 2012 #1 Skrevet 17. mai 2012 Hadde tenkt jeg skulle lage meg tunfisksalat, men så er det det at jeg ikke liker tunfisk da.. Så jeg trenger deres tips og råd til å kammuflere tunfisksmaken Det jeg har av ingerdienser er tunfisk på boks, isbergsalat, matjoghurt, rødløk, agurk, tomat, eg ost og diverse krydder. Noen som kan hjelpe med hvordan jeg jeg skal få det til å smake minst mulig tunfisk? ...For en stusslig 17. mai, om jeg får si det selv..!!
AnonymBruker Skrevet 17. mai 2012 #2 Skrevet 17. mai 2012 Hadde tenkt jeg skulle lage meg tunfisksalat, men så er det det at jeg ikke liker tunfisk da.. Så jeg trenger deres tips og råd til å kammuflere tunfisksmaken Det jeg har av ingerdienser er tunfisk på boks, isbergsalat, matjoghurt, rødløk, agurk, tomat, eg ost og diverse krydder. Noen som kan hjelpe med hvordan jeg jeg skal få det til å smake minst mulig tunfisk? ...For en stusslig 17. mai, om jeg får si det selv..!! Du kan steke tunfisken med salt og pepper. Og evt. annet krydder.
venus_ Skrevet 17. mai 2012 #3 Skrevet 17. mai 2012 Hvorfor skal du lage deg tunfisksalat når du ikke liker tunfisk? 2
AnonymBruker Skrevet 17. mai 2012 #4 Skrevet 17. mai 2012 Hvorfor skal du lage deg tunfisksalat når du ikke liker tunfisk? Fordi det er det jeg har..
TheSgirl Skrevet 17. mai 2012 #5 Skrevet 17. mai 2012 Dropp tunfisken da vel. MÅ jo ikke ha fisk eller kjøtt i en salat
AnonymBruker Skrevet 17. mai 2012 #6 Skrevet 17. mai 2012 Dropp tunfisken da vel. MÅ jo ikke ha fisk eller kjøtt i en salat Blir ikke mett av salatblader, tomat og agurk. Og så har kroppen godt av tunfisk
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå