Gjest nysgjerrigperen Skrevet 15. mai 2012 #1 Skrevet 15. mai 2012 Jeg holder på med en presentasjon om Geriljakrigen i Colombia. Synes det er svært vanskelig å finne stoff om den. Noen som kan hjelpe? Jeg setter kjempestor pris på svar! Vi skal ha foredrag for klassen(går studiespesialisering), og skal lage powerpoint. Jeg legger ved powerpointen jeg har laget, så dere kan se hvis dere vil. Den er langt i fra ferdig, har bare laget tre sider. Oppgaven går ut på at vi skal skrive om en fritt valgt konflikt i verden.
Gjest nysgjerrigperen Skrevet 15. mai 2012 #2 Skrevet 15. mai 2012 Det gikk vist ikke å legge ved powerpointen... Men hvis noen er spessielt interesserte, kan jeg sende den på e-post. Tviler jeg uansett på
eva-80 Skrevet 15. mai 2012 #3 Skrevet 15. mai 2012 Vil så gjerne, men det nærmeste jeg kommer er ei venninne som er fra Columbia, vokst opp i Norge, men reiser dit ofte. Men hva hun vet om FARC vet jeg ikke, men om ikke annet dukker opp kan jeg spør henne for deg.
Gjest nysgjerrigperen Skrevet 15. mai 2012 #4 Skrevet 15. mai 2012 Vil så gjerne, men det nærmeste jeg kommer er ei venninne som er fra Columbia, vokst opp i Norge, men reiser dit ofte. Men hva hun vet om FARC vet jeg ikke, men om ikke annet dukker opp kan jeg spør henne for deg. Snilt av deg!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå