Gå til innhold

Dere med pærefasong


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hva kler dere dere i?

Selv er jeg 36 oppe, og 38, nærmere 40 under, smal midje, korte bein.

Bukser er vanskelige å få tak i. Enten er de altfor lange i beina, jeg får dem ikke over hofta, eller de er altfor store i livet.

Overdeler. Er avhengig av figursydde plagg for å få frem formene, hvis ikke ser en vanlig topp som er litt romslig i fasongen ut som et telt, og jeg ser bare mye større ut enn jeg er.

Har funnet ut at overdeler som er avskåret under brystet ikke er flatterende, da ser jeg også større ut. Dessverre er jo dette moten nå.

Overdeler og kjoler som har livet der det skal være, er penest.

Men, vanskelig å finne.

Undertøy er vanskelig, spesielt å finne en underdel hvor rumpa ser presentabel ut. Hipsters er ikke tingen. G-streng utgår.

Andre med tilsvarende utfordringer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vil også ha svar på dette. Bruker 34 oppe og 42 nede og det er jo et mareritt å finne bukser som passer og overdeler som ikke får hoftene mine til å se gigantiske ut.

AnonymBruker
Skrevet

Oooooh, jeg synes pærefasong er den mest sexy fasongen. Brede hofter og rund rumpe er snadder!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...