AnonymBruker Skrevet 7. mai 2012 #1 Skrevet 7. mai 2012 ..at de ikke ser på porno for å se på dama, så juger de!!!!!!!!!!!! 2
Gjest döderlein Skrevet 7. mai 2012 #2 Skrevet 7. mai 2012 Hadde jo vært litt homo om de ville se på mannen da.
AnonymBruker Skrevet 7. mai 2012 #5 Skrevet 7. mai 2012 Hadde jo vært litt homo om de ville se på mannen da. Grunnen til at jeg skrev dette er fordi jeg sitter med vennina mi som mener at menn ser for handlingensskyld. Jeg er mann og vet hva menn preiker om for å si det mildt. Så vi sitter her og følger med på tråden. Ingen menn her idag?
Gjest Søgni Skrevet 7. mai 2012 #6 Skrevet 7. mai 2012 ...og hvis enkelte slutter å spørre andre hvorfor de ser på porno, hvis de ikke tror de tåler svaret, så slipper de å forholde seg til det de mistenker å være løgn.
AnonymBruker Skrevet 7. mai 2012 #7 Skrevet 7. mai 2012 aaaand here we go again.. Har det vært omtalt her flere ganger? Så da stemmer det nok da:)
eva-80 Skrevet 7. mai 2012 #9 Skrevet 7. mai 2012 Jeg kan snu på dette... Jeg synes ikke en pornofilm er bra om jeg ikke digger den mannlige skuespilleren i den.. Han må oppføre seg slik at han viser at han liker det han gjør, at han synes damen han knuller er sexy.. Han må vær mandig og litt rå.. MEN .. jeg går da ikke å tenker på en slik mann mens jeg har sex med kjæresten.. Og det er vel ganske likt for menn tenker jeg.. de fleste klarer nok å skille dem.. Men det er en fin krydder , kan være noen ideamaker eller bare hjelp når man ikke har sin kjære for hånd. Menn ser vel ikke etter damene i noe større grad vil jeg tro.. men at de digger sexen og har en type kropp som han liker ( for i det hele tatt kunne nyte filmen ) er jo et must.. Men dere mannfolk kan jo komme med motargumenter om jeg skulle ta feil
Gjest RompeRusk Skrevet 7. mai 2012 #10 Skrevet 7. mai 2012 Har det vært omtalt her flere ganger? Så da stemmer det nok da:) Kødder du med meg? Det blir jo daglig opprettet tråder som omhandler "Kjæresten min ser porno, tenner han ikke på meg lengre? Siden han heller vil se på andre jenter? buuhuuuuu!!!!!!!!!" 3
AnonymBruker Skrevet 7. mai 2012 #12 Skrevet 7. mai 2012 Jeg kan snu på dette... Jeg synes ikke en pornofilm er bra om jeg ikke digger den mannlige skuespilleren i den.. Han må oppføre seg slik at han viser at han liker det han gjør, at han synes damen han knuller er sexy.. Han må vær mandig og litt rå.. MEN .. jeg går da ikke å tenker på en slik mann mens jeg har sex med kjæresten.. Og det er vel ganske likt for menn tenker jeg.. de fleste klarer nok å skille dem.. Men det er en fin krydder , kan være noen ideamaker eller bare hjelp når man ikke har sin kjære for hånd. Menn ser vel ikke etter damene i noe større grad vil jeg tro.. men at de digger sexen og har en type kropp som han liker ( for i det hele tatt kunne nyte filmen ) er jo et must.. Men dere mannfolk kan jo komme med motargumenter om jeg skulle ta feil Gjør nok det kjære deg:)
AnonymBruker Skrevet 7. mai 2012 #13 Skrevet 7. mai 2012 Care? Så du ser ikke på dama og deilige kroppen hennes? Menn er menn og vil alltid være det.
OhSerendipity Skrevet 7. mai 2012 #14 Skrevet 7. mai 2012 Dette var kjedelig og meningsløst og teit, men jeg setter stor pris på det, for da får jeg endelig lagt meg Takk TS!
Gjest Katten. Skrevet 7. mai 2012 #15 Skrevet 7. mai 2012 Jeg ser ikke hvorfor det skal være et problem at menn ser på damene, når KG publiserte en artikkel - for en god del måneder siden - som fortalte oss at kvinner er mye mer fokusert på utseendet til menneskene i pornoen.
eva-80 Skrevet 7. mai 2012 #16 Skrevet 7. mai 2012 Gjør nok det kjære deg:) Jaja, da vet vi det..men jeg får deffinitivt ikke dårligere selvtillitt pga det.. Jeg er en voksen kvinne med massevis av sjøltillit, og en dame fra en pornofilm har ingen sjans mot meg. Men oppdager jeg at han ser på porno, men knuller ikke meg, så er det rett ut, det kan jeg love deg. Porno er artig, men som med alt : med måte
eva-80 Skrevet 7. mai 2012 #17 Skrevet 7. mai 2012 Jeg ser ikke hvorfor det skal være et problem at menn ser på damene, når KG publiserte en artikkel - for en god del måneder siden - som fortalte oss at kvinner er mye mer fokusert på utseendet til menneskene i pornoen. den skal jeg ha meg frabedt.. Men en ting jeg synes er kvalmt er tynne menn.. en mann på 70 kilo er ikke mann i mine øyne uansett hvor fint eller stort utstyr han måtte ha... Men det er min personlig mening.
Gjest Katten. Skrevet 7. mai 2012 #18 Skrevet 7. mai 2012 den skal jeg ha meg frabedt.. Men en ting jeg synes er kvalmt er tynne menn.. en mann på 70 kilo er ikke mann i mine øyne uansett hvor fint eller stort utstyr han måtte ha... Men det er min personlig mening. I see logic. 3
Patronus Skrevet 7. mai 2012 #19 Skrevet 7. mai 2012 Hva kjæresten gjør på PC'en når jeg ikke er tilstede eller er borte, er absolutt ikke noe jeg legger meg borti. Da kan han nappe i løken til hva som helst for min del! Og det hender av og til at vi ser en sammen og Men da går det mest i lesbiske filmer, for jeg tåler ikke mannfolk i pornofilmer Føler meg uansett ikke truet av mennesker på en skjerm. Hadde blitt mer bekymret om jeg fant han utenfor naboens soveromsvindu 2
eva-80 Skrevet 7. mai 2012 #20 Skrevet 7. mai 2012 I see logic. Endelig noen som gjør det :) Kom an, jeg ser bare på en ting og det er en viktig del av opplevelsen. Om jeg var prippen kunne jeg sortert dem etter langt flere kriterier
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå