Rachel1996 Skrevet 6. mai 2012 #1 Skrevet 6. mai 2012 Jeg er en jente på 16 og jeg har ikke hell med gutter på min egen alder!! Sånn serriøst.. Det frustrert meg litt nå ser no ikke jeg ut som jeg er 16 heller da så det kan jo være det xD 20-24 åringer er de som har vekket mest interesse til meg da vet ikke, hva tror dere er grunnen??
Gjest SnowLeopard Skrevet 6. mai 2012 #2 Skrevet 6. mai 2012 De eldre tenker nok at du er et lett bytte de kan få til sengs siden du er så ung.
LoneWolf Skrevet 6. mai 2012 #4 Skrevet 6. mai 2012 Hva fan er det du klager over o.0? Du er bare 16 år! Kos deg heller med din tid som ungdom Som SnowLeopard over her sier, så er det ofte at folk i 20årene prøver å utnytte yngre jenter til sex.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå