Gå til innhold

Lokaler i Bergensområdet


Anbefalte innlegg

Skrevet

Dere snupper som har giftet dere eller har fått alt på stell i Bergensområdet, har dere noen anbefalinger? Nekter plent å gifte meg i et trist forsamlingshus, vil ha en FIN plass. Villa Skjoldnes er i riktig kategori, har litt stil. Men jeg skal gifte meg i oktober, hvilke steder er fine da? Trenger ikke være midt i byen, men i nærheten av eller i tilknytning til overnattingssted.

Noen av dere søte små som kan hjelpe meg? :D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan man ha med alkohol selv da? Har tenkt å stå for det, men har ikke råd til det hvis det er bar-priser.

Skrevet

Kommandantboligen (Gravdal?)

Legenes hus på Kalfaret

Bellevue

Tror ikke det er så veldig mange steder som er "fine" som lar deg ta med egen alkohol/mat.

Legenes hus husker jeg ikke helt, kanskje de har ekstern matleverandør og dermed også muligheten for å fikse det selv?

De andre har det i alle fall ikke, men de er både populære og flotte steder.

Villa skjoldnes er jo veldig flott da, selv om det ikke er helt sommer...(om enn noe trangt og varmt om man spiser i øverste etasje!)

Husk bare å være ute i VELDIG god tid! Det blir fort fullt.

Skrevet

Anbefaler IKKE Ricks stuene, siden det er diskotek rett under, var det nesten umulig å få ørens lyd oppe til kaffe og dans.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...