Gå til innhold

hvis jeg skal


Fremhevede innlegg

Gjest blackbird
Skrevet

hvis jeg skal kunne forbedre meg,så kan det kanskje være greit at dere forteller hva jeg har sagt feil(eller eventuellt sagt på en feil måte)i en tidligere tråd??

send meg pm! nb: konstruktive tilbakemeldinger takk. :)

Videoannonse
Annonse
Gjest blackbird
Skrevet

kan sikkert bidra litt selv til denne tråden.

i begynnelsen av dette året skrev jeg en tråd, som fikk mange lesere og mange kommentarer. Etterhvert så laget jeg flere tråder - 2 eller 3 andre - tråder om samme tema, men med betydelige forbedringer :)

Det var så en person her på forumet(skifter brukernavn ofte for å unngå gjenkjennelse)som slik jeg ser det endret atferd fra en vennlig til en med ignorerende og kanskje til og med fiendtlig. Men dette er patetisk synes jeg fordi vedkommende er uføretrygdet selv. Man kan velge å fokusere på de negative tingene med en person og ta utgangspunkt i dette for å forstå personen, men dette er ikke konstruktivt, og det er det utgangspunktet som ligger til grunn for en fiendtlig holdning mot meg som person.

Det er patetisk å behandle meg som "spedalsk" når du er "spedalsk" selv :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...