AnonymBruker Skrevet 27. mars 2012 #1 Skrevet 27. mars 2012 Ja, imorgen tidlig skal jeg ta røntgen av bekken og hofter. Da lurer jeg på om noen av dere vet om jeg må fjerne intimpiercingen min da? Min søster fikk nemlig beskjed om å ta av seg undertøyet og ta på en papirtruse når hun hadde en liten pynt på trusen sin, så da begynte jeg å lure da. Noen som vet?
Gjest Bobler Skrevet 27. mars 2012 #2 Skrevet 27. mars 2012 Jeg har måttet ta ut tungepiercingen min ved MR av beinet. Så regner egentlig med det. Slikt pleier å stå i brevet med innkallelsen.
AnonymBruker Skrevet 27. mars 2012 #3 Skrevet 27. mars 2012 Eneste som står i brevet er "undersøkelsen krever ingen forberedelser Jaja, får vente i spenning til imorgen da, regner med at de skjønner det om jeg trenger 2 min på toalettet for å fjerne piercingen
AnonymBruker Skrevet 28. mars 2012 #4 Skrevet 28. mars 2012 Det må du regne meg at du må ja, siden det er i det området som skal sjekkes.
AnonymBruker Skrevet 28. mars 2012 #5 Skrevet 28. mars 2012 Røntgen eller MR? Ved røntgen trenger du ikke fjerne noe (med piercingen vil synes på røntgenbildet). Ved MR må du fjerne den, eller så kan du risikere at den blir revet ut av de sterke magnetfeltene i trommelen.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå