AnonymBruker Skrevet 21. mars 2012 #1 Skrevet 21. mars 2012 Er det mulig å lage en sunn middag av 2 winerpølser? Jeg har grønt osv osv, men pølser er vel ikke så sunt i seg selv? Hva kan jeg gjøre med dem om det er mulig å få til noe sunt?
AnonymBruker Skrevet 2. april 2012 #2 Skrevet 2. april 2012 Server dem med en grønn salat og kokte poteter.
AnonymBruker Skrevet 2. april 2012 #3 Skrevet 2. april 2012 Server dem med en grønn salat og kokte poteter. Det hørtes skikkelig stusslig ut.
AnonymBruker Skrevet 2. april 2012 #4 Skrevet 2. april 2012 Hvorfor det? Bare pølser og lompe er da mye mer stusslig.
AnonymBruker Skrevet 2. april 2012 #5 Skrevet 2. april 2012 Hvorfor det? Bare pølser og lompe er da mye mer stusslig. Nei, det er faktisk mye bedre enn kokte poteter. Jeg pleier å ha mais, rå løk, sylteagurk og sennep på pølsa, og bruker enten lompe eller potetmos.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå