Gå til innhold

Få tilbake mensen


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg sluttet med prevansjon for ca to uker siden. Hvis jeg har glemt en pille eller hatt en pillefri periode tidligere, dog med andre merker, har jeg begynt å blø allerede etter bare et par dager, men ikke denne gangen.

Er det noen som har noen erfaringer med å slutte med cerazette? Hvor lang tid tok det før dere fikk mensen?

Kjenner jeg blir litt småbekymra over at jeg ikke har fått tilbake mensen, og; nei, jeg er ikke gravid (men det er det som er målet med å slutte på prevansjonen.)

:)

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

*bumper*

Gjest bazibaz
Skrevet

Jeg hadde på samme måte som deg, begynte blø med én gang hvis jeg glemte en pille. Men når jeg sluttet, så tok det over to måneder, og flere graviditetstester, før mensen var tilbake. Så jeg ville ikke bekymret meg ennå. :)

AnonymBruker
Skrevet

Takk for svar! Så rart at det skal være så annerledes med Cerazette. Hva kan det komme av, tro?

Jeg har jo bare lyst til å komme i gang med normale sykluser slik at vi kan sette i gang med babyproduksjon.. :)

-ts

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...