Gjest Anonymous Skrevet 14. januar 2004 #1 Skrevet 14. januar 2004 Hvordan er det å ha sex med Nuvaring? Vil ikke penis støte borti ringen ved samleie? :klø: Hvor langt inn skal ringen plasseres?
~sikka~ Skrevet 14. januar 2004 #2 Skrevet 14. januar 2004 Jeg bruker å ta den ut - og sette den inn når vi er ferdig. Den skal sitte så langt inn som du får den.
Lillebi Skrevet 14. januar 2004 #3 Skrevet 14. januar 2004 Du setter den så langt inn som du får den, og så kan det hende at den sklir litt lengre inna v seg selv dersom du føler at du ikke har fått den helt inn... Det går an å ha sex med den inne... Men typen min ble veldig sår, så nå tar jeg den bestandig ut..
Labella Skrevet 14. januar 2004 #4 Skrevet 14. januar 2004 Jeg pleide aldri å ta den ut. Sambo kjente den, men det var ikke noe plagsomt. Var kjempefornøyd med p-ringen, jeg, hadde det ikke vært for at jeg gikk opp i vekt av den, som jeg gjør av alle andre hormonprevensjonsmidler
Mrs. B Skrevet 14. januar 2004 #5 Skrevet 14. januar 2004 Det går fint både med og uten ringen i. I det siste har jeg begynt å ta den ut, men det er forsåvidt like greit å ha den i også. Mannen merker ingenting, men jeg har fått det for meg at det går litt lettere når jeg ikke har den i.. :oops: sikkert psykisk.
Gjest Anonymous Skrevet 14. januar 2004 #6 Skrevet 14. januar 2004 Men er ikke det fryktelig uromantisk da, ta ut en ring fra skjeden...??
Gjest Anonymous Skrevet 14. januar 2004 #7 Skrevet 14. januar 2004 Og hvor legger dere ringen? Tar dere den ut mens partneren ser på?
Mrs. B Skrevet 15. januar 2004 #8 Skrevet 15. januar 2004 Om vi tar den ut så er det er han som pleier å gjøre d... bare å legge på litt papir (har sånt i nattbordskuffen).
Lillebi Skrevet 15. januar 2004 #9 Skrevet 15. januar 2004 Men er ikke det fryktelig uromantisk da, ta ut en ring fra skjeden...?? Det er like uromantisk som når gutten skal ta på seg kondom. (Dessuten så tror jeg ikke de fleste gutter har store problemer med å være tilstede når jenta "fingrer" seg selv..)
starie Skrevet 15. januar 2004 #10 Skrevet 15. januar 2004 Jeg tar den ikke ut, og det går helt fint.
Gjest Donna Skrevet 15. januar 2004 #11 Skrevet 15. januar 2004 Kan man risiker at ringen faller ut når man er på do? Hva koster denne i mnd?
Champagne Skrevet 15. januar 2004 #12 Skrevet 15. januar 2004 Den koster ca 100 kr per mnd, og nei den faller ikke ut når man er på do.
Gjest Gjest Skrevet 24. januar 2011 #13 Skrevet 24. januar 2011 Jeg bruker å ta den ut - og sette den inn når vi er ferdig. Den skal sitte så langt inn som du får den. Blir man ikke gravid uten beskyttelse under samleie? Jeg har tenkt å bruke p-ring, men jeg er litt usikker om det. Jeg vil ikke at p-ringen skal føles av samboen under samleie!
Gjest Linda sofie Skrevet 24. januar 2011 #14 Skrevet 24. januar 2011 (endret) Jeg brukte p-ring da jeg var rundt 17 år. Kanskje jeg ikke satte den langt inn eller noe men den datt ut hele tiden under sex! For et styr. Satte den inn igjen men så datt ut igjen etter kort tid. Den datt aldri ut hvis jeg var på do og sånn. Kun under sexen. Endret 24. januar 2011 av Linda sofie
Aftensol Skrevet 26. januar 2011 #15 Skrevet 26. januar 2011 Blir man ikke gravid uten beskyttelse under samleie? Jeg har tenkt å bruke p-ring, men jeg er litt usikker om det. Jeg vil ikke at p-ringen skal føles av samboen under samleie! Den kan være ute under samleie, det står også i bruksanvisningen Grunnen til at jeg sluttet med den var rett og slett at både jeg og mannen kjente den under sex, og jeg hadde rett og slett ikke lyst til å drive å ta den inn og ut hver gang vi skulle ha sex... (i tillegg til at jeg ble sint og sur av den...) Jeg begynte på p-plaster og er kjempefornøyd
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå