Gjest Sanne__ Skrevet 25. februar 2012 #1 Skrevet 25. februar 2012 Noen som har prøvd homeopati? Hvordan virket det og hjalp det ?
Gjest Tekola Skrevet 25. februar 2012 #2 Skrevet 25. februar 2012 Jeg har brukt homeopati mot smerter i beina, moren til en venninne er homeopat, så hun foretok en vurdering ut ifra sånn hun kjenner meg. Det funket bedre enn andre smertestillende jeg har prøvd! Lillebror fikk homeopatmiddel mot vorter, og de forsvant raskt. Noen mener det er placebo, andre mener at det funker.
Gjest Sanne__ Skrevet 25. februar 2012 #3 Skrevet 25. februar 2012 Jeg har brukt homeopati mot smerter i beina, moren til en venninne er homeopat, så hun foretok en vurdering ut ifra sånn hun kjenner meg. Det funket bedre enn andre smertestillende jeg har prøvd! Lillebror fikk homeopatmiddel mot vorter, og de forsvant raskt. Noen mener det er placebo, andre mener at det funker. Jeg har hørt at man først skal oppleve bli verre for så å bli bedre.Erfart det? Og hva er medisinen produsert av? Mange spørsmål, jeg er nysjerrig og håper den kan hjelpe meg. Dyr var den også.
AnonymBruker Skrevet 25. februar 2012 #5 Skrevet 25. februar 2012 Jeg har prøvd, men fikk ikke god effekt av det. Til gjengjeld så har effekten på datter vært helt utrolig. Har testet det ut to ganger på henne. Helt ulik problematikk. Hadde aldri trodd det om jeg ikke selv hadde erfart det.
Gjest Månestøv Skrevet 25. februar 2012 #6 Skrevet 25. februar 2012 Jeg har prøvd det en gang, var veldig skeptisk, men villig til å prøve. Det er sant at det ble verre for så å bli bedre, og jeg ble helt kvitt problemet og ikke hatt det siden. Fortsatt er jeg skeptisk, da det høres lite troverdig ut med vann som "husker".
AnonymBruker Skrevet 25. februar 2012 #7 Skrevet 25. februar 2012 Jeg har hørt at man først skal oppleve bli verre for så å bli bedre.Erfart det? Og hva er medisinen produsert av? Mange spørsmål, jeg er nysjerrig og håper den kan hjelpe meg. Dyr var den også. De forteller ikke alltid dette til kundene sine(at det blir verre for så å bli bedre). Men om du nettopp har fått influensa, så vil de fortelle deg at nå må du ta de dyre sukkerpillene, så vil du bli litt verre, for så å bli bra. Det er nemlig slik sykdomsforløpene er. Pillene er bare sukkerpiller, du må spise et basseng med piller for at du i det hele tatt skal få i deg virkestoffet. Ikke at jeg anbefaler det, for du vil mest sannsynlig få sukkersjokk før merker noe til virkestoffet. 2
AnonymBruker Skrevet 25. februar 2012 #8 Skrevet 25. februar 2012 Jeg har tro på mye alternativ, men homeopati greier jeg ikke å tro på. Vannet husker? Come on! 2
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå