Gå til innhold

Stoffskifteproblemer - Anbefalt bok


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg kjøpte denne boka da stoffskifte mitt var for høyt. Rett og slett fordi det er mye mer fokus på for lavt stoffskifte og jeg tenkte den kunne gi meg noe uansett. Så ble jeg operert og fikk for lavt.

Jeg leser denne en gang i året. Hver gang så gir den meg noe nytt. Rett og slett fordi jeg selv er på et nytt sted.

Boka betyr mye fordi den forteller om et menneske og hele veien fra før sykdom og mange år etter. Om hvordan hverdagslivet og jobb fungerte/ikke fungerte. Den viser hva stoffskifte kan gjøre med et menneske. Anbefaler den på det varmeste.

Les mer her: http://www.leet.no/index.php?page=book&subpage=review&lang=nor

Boka bestilles på nett.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Anbefaler den jeg også! Denne har jeg lest og grått meg gjennom, og det er som å lese om seg selv. Samtidig som den gir håp, et håp om å få det bedre!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...