AnonymBruker Skrevet 31. januar 2012 #1 Skrevet 31. januar 2012 Skjønner ikke helt dette. Hvor gjør folk av tingene sine? Er vel begrenset hva man trenger på trening, men nøkler, mobil og diverse kort er must haves. Pluss at man gjerne har med seg håndkle og drikkeflaske. Må jeg kjøpe en bag å drasse med meg rundt i styrkerommet og våke over som en hauk?
AnonymBruker Skrevet 31. januar 2012 #2 Skrevet 31. januar 2012 Hvor trener du? Jeg har aldri opplevd å ikke ha låsbart skap tilgjengelig.
AnonymBruker Skrevet 31. januar 2012 #3 Skrevet 31. januar 2012 Senteret tilhører ikke en kjede, nei. Men det er jo ikke relevant.
AnonymBruker Skrevet 31. januar 2012 #4 Skrevet 31. januar 2012 Kan du ikke bare spørre de som jobber der hvor det er meningen at du skal gjøre av klærne dine???
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå