AnonymBruker Skrevet 31. januar 2012 #1 Skrevet 31. januar 2012 Hei dere. Jeg var uheldig å få UVI på mandag. Fikk kur på Selexid, og symptomene ble borte noen timer etter den første pilla. Avsluttet kur, og alt var fint. Så kom symptomene igjen. Og nå har jeg blitt satt på en ny kur med en helt ny antibiotika som heter Bactrim. Jeg begynte på den igår etter legen, og har tatt ca 6 tabletter med denne morgendosen nå (2 x 2 ganger daglig). Problemet er: jeg har fortsatt vondt og føler meg tissetrengte (dog litt mindre enn før).. Har noen gått på denne kuren? Hvor lang tid før de bør funke?
AnonymBruker Skrevet 31. januar 2012 #2 Skrevet 31. januar 2012 Husker ikke helt hvilken kur jeg gikk på, men merket forskjell etter noen dager, men ble ikke helt bra før det hadde gått ca 1 uke.
AnonymBruker Skrevet 31. januar 2012 #3 Skrevet 31. januar 2012 På apoteket sa de 2-3 dager, mens Selexid kun tar 3-4 timer.. Men jeg har så utrolig vondt. Og jeg har obligatorisk skole i morgen. Hva gjør jeg med smertene? Jeg er på dag 2 nå
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå