Gjest SnowLeopard Skrevet 30. januar 2012 #1 Skrevet 30. januar 2012 Er det liksom bare å slutte på p-piller når man vil? Eller lønner det seg å slutte på et bestemt sted på brettet? Jeg skal slutte fordi jeg ikke har fast partner, og derfor ikke orker å utsette kroppen min for dette hormonstyret hvis jeg ikke "må". Går på mercilon.
drosophilia Skrevet 30. januar 2012 #2 Skrevet 30. januar 2012 Er det liksom bare å slutte på p-piller når man vil? Eller lønner det seg å slutte på et bestemt sted på brettet? Jeg skal slutte fordi jeg ikke har fast partner, og derfor ikke orker å utsette kroppen min for dette hormonstyret hvis jeg ikke "må". Går på mercilon. Ja. Ikke noe spesielt sted å slutte. Men det hender man får mens når man slutter (fordi "mensuken" på brettet også er uten hormoner).
-littleme- Skrevet 30. januar 2012 #3 Skrevet 30. januar 2012 Du kan tekninsk sett slutte når du vil, men jeg vil anbefale deg å slutte når du har brukt opp de 21 tablettene med aktive hormoner, da vil du få mensen slik du pleier.
Gjest SnowLeopard Skrevet 30. januar 2012 #4 Skrevet 30. januar 2012 Ok, takk for svar Opplevde dere noen endringer når dere sluttet? Vekt, humør....?
Gjest Cupcakes Skrevet 30. januar 2012 #5 Skrevet 30. januar 2012 Jeg ble i bedre humør, og sluttet å småspise så mye som jeg haddegjord de 6 årene på pilla. Men jeg fikk mer uren hud igjen da Tok noen mnd før mensen/syklusen ble stabil, og jeg fikk mye kraftigere menssmerter enn jeg hadde før jeg begynte på pilla
SmallTalk Skrevet 30. januar 2012 #6 Skrevet 30. januar 2012 Jeg fikk mindre pupper, mer ustabilt humør og mer kviser av å slutte på p-piller.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå