AnonymBruker Skrevet 30. januar 2012 #1 Skrevet 30. januar 2012 hva betyr det egentlig? er jo ikk dum, vet jo at de oppnår orgasme, men vet ikke helt hvordan jeg skal stille spørsmålet. Betyr dette da at sexen var god? Kan f.eks. en mann komme av å ha sex med verdens styggeste dame, som han ikke tenner på? Bare sånn for å få spørsmålet mitt klart.
Gjest Katten. Skrevet 30. januar 2012 #3 Skrevet 30. januar 2012 Orgasme er en fysiologisk reaksjon, og trenger ikke nødvendigvis vare tilknyttet positive handlinger. Det er en grunn til at både kvinnelige og mannlige voldtektsofre kan få orgasme under voldtekten, selv om de overhodet ikke nyter det. 1
AnonymBruker Skrevet 30. januar 2012 #4 Skrevet 30. januar 2012 Orgasme er en fysiologisk reaksjon, og trenger ikke nødvendigvis vare tilknyttet positive handlinger. Det er en grunn til at både kvinnelige og mannlige voldtektsofre kan få orgasme under voldtekten, selv om de overhodet ikke nyter det. This. Kjæresten min fikk en "merkelig" orgasme engang, som han kalte det. Han kom, men han kom på en måte ikke. Altså, for å detaljere det, sædspruten stod, men følelsen var ikke der. Så det kommer vell an på.
Fysikeren Skrevet 31. januar 2012 #5 Skrevet 31. januar 2012 This. Kjæresten min fikk en "merkelig" orgasme engang, som han kalte det. Han kom, men han kom på en måte ikke. Altså, for å detaljere det, sædspruten stod, men følelsen var ikke der. Så det kommer vell an på. Kjipt, men sånn er det bare! Ikke noe dopamin
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå