Alima Skrevet 23. januar 2012 #1 Skrevet 23. januar 2012 (endret) Jeg vil ikke kysse min partner, fordi spyttet må inn i munnen min. Jeg vil ikke ha han oppå meg, for det er for tungt. jeg vil helst bare ligge rolig og bli tatt, men han vil ha action(rollespill og at jeg kontrollerer han). Samtidig så går det ikke for meg uansett hva han gjør. Han viser ikke varme nok, gir meg ikke sexfølelsen, og jeg føler at det bare er bortkasta å ha sex. De eneste gangene jeg er kåt er når jeg har mensen. Jeg tar meg selv og liker det bedre enn å ha sex. Jeg vil ikke slikke han, eller ta på han. Hva skal jeg gjøre og si for at vi skal få et godt samliv? jeg drømmer om andre når jeg tar på meg selv. Jeg likte en stilling, nemlig en side stilling hvor man på en måte har sex som lesber har. Kommer bedre til og det gjør ikke så vondt på den måten. Jeg brukte å få det til å gå for meg om han gir meg det jeg vil ha, nemlig bli tatt på brysten mens jeg tar meg selv. Det er akkurat som jeg vil ha psykisk oppjagelse og kontroll, men ikke at jeg kontrollerer personer fysisk. Jeg må spenne beina og alt jeg har for å få det til å gå for meg. Det beste er å spenne ryggen og beina mens jeg har sex. Hvordan får jeg min kjæreste til å ville ta meg, og gi meg nytelse, han vil bare ha sex, og spør meg ikke hva jeg vil ha, og gir meg ikke noen form for trygghet når han tar på meg lenger(jeg kan bare bli klar om jeg får varme fra han, massasje eller lignende) Endret 23. januar 2012 av Alima
Tulling Skrevet 23. januar 2012 #2 Skrevet 23. januar 2012 Syns det er litt spesielt at du er sammen med noen som ikke tenner deg. Er han din første ?
LeaMichele Skrevet 23. januar 2012 #3 Skrevet 23. januar 2012 jeg synes det er litt spesielt du ikke vil ha nærkontakt mens du har sex. det blir jo litt vanskelig uten?
Alima Skrevet 23. januar 2012 Forfatter #4 Skrevet 23. januar 2012 (endret) den eneste jeg har likt å kysse var min første, vi holdt på i 4 dager. Jeg liker fingrer i munnen. Problemet er ikke at jeg ikke vil ha nærkontakt, men sexen er på en måte visuell og noe man gjør fordi man elsker noen, og det ser ikke ut til at jeg elsker måten han gjør ting i senga på. Men jeg får han ikke til å gjøre noe annet enn det han vil gjøre. Vi har aldri hatt sex sånn bare uten videre, alt blir liksom til at han gir meg noe jeg vil ha(i starten) og så får han noe han vil ha. Men jeg gidder ikke gi han noe som helst lenger fordi jeg har ikke lyst på sex i det hele tatt, unntatt om jeg vil ha nærhet, da blir det som regel en liten stund. Når det er sagt har han ikke hatt sex med andre enn meg, og han skjønner ikke at jenter vil ha nærhet, jeg har behov for kjærlighet. Men jeg har et problem fordi jeg har ikke bruk for han i det hele tatt, annet enn til andre ting enn sex. Endret 23. januar 2012 av Alima
Alima Skrevet 23. januar 2012 Forfatter #6 Skrevet 23. januar 2012 Hvordan er helsa di ellers? Trener du? Jeg er dårlig for tiden, mage plager, og jeg er overvektig det er han også. Jeg får veldig vondt i musklene av trening og trener 2-3 ganger uka, så da orker jeg nesten ingenting.
womenwomen Skrevet 23. januar 2012 #7 Skrevet 23. januar 2012 Jeg vil ikke kysse min partner, fordi spyttet må inn i munnen min. Jeg vil ikke ha han oppå meg, for det er for tungt. jeg vil helst bare ligge rolig og bli tatt, men han vil ha action(rollespill og at jeg kontrollerer han). Samtidig så går det ikke for meg uansett hva han gjør. Han viser ikke varme nok, gir meg ikke sexfølelsen, og jeg føler at det bare er bortkasta å ha sex. De eneste gangene jeg er kåt er når jeg har mensen. Jeg tar meg selv og liker det bedre enn å ha sex. Jeg vil ikke slikke han, eller ta på han. Hva skal jeg gjøre og si for at vi skal få et godt samliv? jeg drømmer om andre når jeg tar på meg selv. Jeg likte en stilling, nemlig en side stilling hvor man på en måte har sex som lesber har. Kommer bedre til og det gjør ikke så vondt på den måten. Jeg brukte å få det til å gå for meg om han gir meg det jeg vil ha, nemlig bli tatt på brysten mens jeg tar meg selv. Hvorfor vil du være sammen med han da ? En fyr du ikke orker nærkontakt og sex med. Er han iskald mot deg, en kald fisk som ikke gir deg de gode følelsene, så dropp han, før du skader din egen psyke og sexualitet med han. Det er skadelig å være sammen med en som bare gir deg negative følelser over lengre tid. Du ødelegger deg selv med det, langsomt men sikkert. Hadde jeg ikke tennt på fyren, hadde jeg aldri orket mere kontakt med han.Da ville jeg synes det var vemmelig om han prøvde seg på meg og enda vemmeligere å måtte avvise, forde man ikke klarer eller orker nærkontakt med han.Det blir bare pinlige og kinkige situasjoner mellom dere. Når dere ikke tenner gjensidig på hverandre. Det hadde vært over og ut straks jeg oppdaget det. Og han hadde aldri blitt noe mer enn kunn en " platonisk venn ". Du kan jo beholde han som bare en venn, men heller gå ut å finne en du har de rette følelsene for. Sex TOTALT UTEN følelser, kan ofte oppleves tomt og fattig. I forhold til sex med de rette følelser. Med en man faktisk begjærer og har følelser for. Kunn slik kan du få et lykkelig sexliv og utvikle deg selv positivt vidre.
Katarsis Skrevet 23. januar 2012 #8 Skrevet 23. januar 2012 Jeg er dårlig for tiden, mage plager, og jeg er overvektig det er han også. Jeg får veldig vondt i musklene av trening og trener 2-3 ganger uka, så da orker jeg nesten ingenting. Vel, der har du svaret ditt. Sexlyst er direkte knyttet til fysisk energioverskudd. Du blir ikke kåt fordi du er syk og i dårlig form.
Alima Skrevet 23. januar 2012 Forfatter #9 Skrevet 23. januar 2012 (endret) Hmm nå vet jeg ikke om det er meg eller han da, jeg får problemer bare jeg er i rom med en mann. Bare tanken på å se noen naken gjør meg utilfreds, tanken på å gjøre noe for andre i senga gjør meg utilfreds. Det eneste som gjør meg ikke helt tilfreds er væremåten, men finnes det virkelig menn som bare vil gi? Vi har holdt sammen i 12 år, jeg trenger noen som kan hjelpe meg i huset. Jeg ville følt meg alene og ensom uten noen, og jeg hadde fått dårlig samvittighet måtte jeg ha funnet noen annen, etter så mange år. Jeg var igrunn tilfreds til jeg ble syk, men jeg har visst aldri tent på en mann sexuelt. Endret 23. januar 2012 av Alima
Alima Skrevet 23. januar 2012 Forfatter #10 Skrevet 23. januar 2012 (endret) jeg antar at jeg for det meste har lyst på å ta meg selv, fordi det er det beste med sexen, det er ikke bare overvekten som har satt en stopper. Jeg har aldri følt sex som god sex, eller det har aldri gått for meg. Den eneste gangen noen har gitt meg god sex er når de tar meg på bryster eller inni meg på en god måte. Endret 23. januar 2012 av Alima
Gjest Skitten pique Skrevet 23. januar 2012 #11 Skrevet 23. januar 2012 Er han iskald mot deg, en kald fisk som ikke gir deg de gode følelsene Unnskyld? Hvem er det som ikke liker, og avviser nærkontakt, sa du?
Alima Skrevet 23. januar 2012 Forfatter #12 Skrevet 23. januar 2012 (endret) Han vil at jeg skal gjøre han kåt istedet for at han bryr seg om hva jeg vil ha, fordi jeg som regel avviser sexen når han gjør noe bra for meg, så går det for meg. Har han den inni så går det aldri, det er liksom ikke kjapt nok, ikke godt nok. Føles som jeg trenger en robot for å ha det godt. Endret 23. januar 2012 av Alima
Gjest BettyBoop Skrevet 23. januar 2012 #13 Skrevet 23. januar 2012 Jeg vil ikke kysse min partner, fordi spyttet må inn i munnen min. Jeg vil ikke ha han oppå meg, for det er for tungt. jeg vil helst bare ligge rolig og bli tatt, men han vil ha action(rollespill og at jeg kontrollerer han). Samtidig så går det ikke for meg uansett hva han gjør. Han viser ikke varme nok, gir meg ikke sexfølelsen, og jeg føler at det bare er bortkasta å ha sex. De eneste gangene jeg er kåt er når jeg har mensen. Jeg tar meg selv og liker det bedre enn å ha sex. Jeg vil ikke slikke han, eller ta på han. Hva skal jeg gjøre og si for at vi skal få et godt samliv? jeg drømmer om andre når jeg tar på meg selv. Jeg likte en stilling, nemlig en side stilling hvor man på en måte har sex som lesber har. Kommer bedre til og det gjør ikke så vondt på den måten. Jeg brukte å få det til å gå for meg om han gir meg det jeg vil ha, nemlig bli tatt på brysten mens jeg tar meg selv. Det er akkurat som jeg vil ha psykisk oppjagelse og kontroll, men ikke at jeg kontrollerer personer fysisk. Jeg må spenne beina og alt jeg har for å få det til å gå for meg. Det beste er å spenne ryggen og beina mens jeg har sex. Hvordan får jeg min kjæreste til å ville ta meg, og gi meg nytelse, han vil bare ha sex, og spør meg ikke hva jeg vil ha, og gir meg ikke noen form for trygghet når han tar på meg lenger(jeg kan bare bli klar om jeg får varme fra han, massasje eller lignende) Du har ikke lyst å kysse han eller ta på han? Stakkar han må jo tro du syns han er ekkel eller noe?
Alima Skrevet 23. januar 2012 Forfatter #14 Skrevet 23. januar 2012 Det er bare det at jeg hater å gi noe, fordi jeg ikke får god sex tilbake. Men jeg synes det er veldig ekkelt med nakne menn og munner med spytt.
Gjest BettyBoop Skrevet 23. januar 2012 #15 Skrevet 23. januar 2012 Han vil at jeg skal gjøre han kåt istedet for at han bryr seg om hva jeg vil ha, fordi jeg som regel avviser sexen når han gjør noe bra for meg, så går det for meg. Har han den inni så går det aldri, det er liksom ikke kjapt nok, ikke godt nok. Føles som jeg trenger en robot for å ha det godt. Snakk med han hva du vil ha da, han er ikke synsk heller. Og sex handler om å gi og ta. Er ikke bare du som skal få mens han skal gi alt vel?
Alima Skrevet 23. januar 2012 Forfatter #16 Skrevet 23. januar 2012 (endret) Det er det som er tingen, hvordan kan jeg få det jeg vil ha, om han ikke duger til det jeg vil ha, ingen mann duger. finnes det hjelpemidler som han kan bruke på meg samtidig som vi har sex, finnes det stillinger etc..? Jeg må ha noe som kan øke takten slik at jeg kjenner at vi har sex, når jeg er kåt, uten at det går for han på en kjapp måte, for jeg behøver 3 timer om jeg har god sex, så må jeg ha en stilling som gjør at jeg kan ligge rolig, bare spenne muskler etc.. Hva kan vi trene oss opp til, er det mulig å få den kjørt 100 ganger i minutter inni meg? Endret 23. januar 2012 av Alima
Gjest Skitten pique Skrevet 23. januar 2012 #17 Skrevet 23. januar 2012 Det er bare det at jeg hater å gi noe, fordi jeg ikke får god sex tilbake. Men jeg synes det er veldig ekkelt med nakne menn og munner med spytt. Skal bare fortelle deg at du enten burde leve med spyttmunn og en mann som er naken når han ikke har klær, eller lete resten av livet etter en munn uten spytt og som fortsatt har klær på når klærne er av. Førstnevnte er enklest.
Katarsis Skrevet 23. januar 2012 #18 Skrevet 23. januar 2012 I tillegg til å være et innlysende psykologisk problem, mistenker jeg at du har en hormonubalanse. Oppsøk en lege og en sexolog. I den rekkefølgen.
Alima Skrevet 23. januar 2012 Forfatter #19 Skrevet 23. januar 2012 (endret) Selvfølgelig vil jeg leve med han, det er bare hele greia som er helt irriterende, jeg vil ha god sex. Jeg trenger en sexolog ja, om jeg skal få sexen til å fungere, vi må jo gi og ta, men det er ikke det som er problemet, men sexen. Hadde vært rimelig godt å bli kåt også, men sexen må jo fungere for at jeg skal få lyst til å gjøre alt han vil ha flere ganger. Hvis det går for meg på utsiden og i munnen med bare en finger inni, hvorfor er det ikke godt når jeg har den inni? Endret 23. januar 2012 av Alima
Katarsis Skrevet 23. januar 2012 #20 Skrevet 23. januar 2012 Selvfølgelig vil jeg leve med han, det er bare hele greia som er helt irriterende, jeg vil ha god sex. Jeg trenger en sexolog ja, om jeg skal få sexen til å fungere, vi må jo gi og ta, men det er ikke det som er problemet, men sexen. Hadde vært rimelig godt å bli kåt også, men sexen må jo fungere for at jeg skal få lyst til å gjøre alt han vil ha flere ganger. Så...det er ikke sexen som er problemet, men sexen? Uansett. De helseproblemene du lister opp, kombinert med svært lav sexlyst, gjør meg veldig bekymret. Det kan faktisk være et alvorlig underliggende fysisk problem her. Gå til en lege, spør han om å sjekke etter ubalanse i hormon-eller blodverdier.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå