Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg burde vel strengt tatt spørre en lege eller andre som har peiling på helse om det her, men tenkte også å høre om det er noen av dere som har hatt noe som likner på dette.

De siste par ukene har jeg fått en del små blåmerker på beina, primært lårene, helt uten å ha slått meg, men ikke tenkt noe videre over det. I går derimot, oppdaget jeg et rimelig stort blåmerke bak på venstre legg. Jeg er nesten 100% sikker på at jeg ikke kan ha slått meg bak der, i alle fall ikke så ille. Blåmerket er ikke blått heller, det er mer en blanding av grått og brunaktig, litt sånn som blåmerker blir etter noen dager. Jeg går på p-pillen Yasmin, så det jeg selvfølgelig frykter mest er at det kan være blodpropp i leggen. Jeg er spesielt bekymret ettersom jeg drar på tur i morgen, og er redd det skal skje noe da.

Noen som har hatt slike blåmerker som bare kommer ingenstedsfra, som kan dele erfaringer, og forhåpentligvis berolige meg litt? :-)

Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...