AnonymBruker Skrevet 27. desember 2011 #1 Skrevet 27. desember 2011 Jeg har et lite problem i senga med en fyr jeg holder på med for tiden. Jeg kjenner han forholdsvis godt nå, men syns det er litt vanskelig å ta opp dette med ham fordi jeg ikke vet om det er et sårt tema for han. Han blir nemlig ikke helt stiv når vi skal ha sex! Han blir veldig kåt - river klærne av meg osv, men når jeg f.eks runker ham som forspill så er han halvslapp, og sånn er det nesten hele tiden. Nå sist tok jeg det helt rolig, han bare lå der mens jeg runket ham og vi kysset, og da ble han nesten helt stiv til slutt, men da han skulle inn i meg så ble den litt slappere igjen. Han er veldig god til å tilfredsstille meg på andre måter, og jeg kommer alltid, og når jeg har kommet så legger han seg ned og er tilsynelatende fornøyd med det. Han har også sagt til meg en gang at han nesten aldri kommer (i alle fall ikke under sex, men kan gjøre det for seg selv). Noen tips til hva jeg kan gjøre i senga uten å snakke med ham om temaet? Og hvis jeg skal snakke med ham, hva skal jeg si?? Jeg er jo redd for at dette kan være noe som er sårt for ham, at han ikke greier å bli helt stiv.. Han har heller ikke den største penisen, så det ville jo klart vært best om den ble helt hard...!
Grønt blad Skrevet 27. desember 2011 #2 Skrevet 27. desember 2011 Dersom dette er relativt ferskt, så kan hende at han får prestasjonsangst. Å snakke om det vil nok neppe gjøre ting bedre. Råder deg til å være tålmodig og vente en stund før du bestemmer deg for å ta det opp med ham.
AnonymBruker Skrevet 27. desember 2011 #3 Skrevet 27. desember 2011 TS her! Det er egentlig ikke så ferskt, vi har en historie (holdt på for mange år siden) og det samme hendte da - i over ett år! Og problemet er at jeg vet ikke helt hva jeg skal gjøre når han blir slappere, han gir ikke uttrykk for om jeg skal stoppe eller fortsette! Så blir det at jeg stopper, fordi jeg vet ikke engang om man kan runke en som er nesten slapp?? Og så blir jeg litt flau fordi det da virker som om jeg er en egoist i senga!
Gjest SemperFi Skrevet 27. desember 2011 #4 Skrevet 27. desember 2011 Dersom dette er relativt ferskt, så kan hende at han får prestasjonsangst. Å snakke om det vil nok neppe gjøre ting bedre. Råder deg til å være tålmodig og vente en stund før du bestemmer deg for å ta det opp med ham. Tenkte på akkurat det samme, mest sannsynlig prestasjonsangst. Det vil nok ordne seg når han slapper litt mer av. Han er vel redd for å skuffe deg, etc.
AnonymBruker Skrevet 27. desember 2011 #5 Skrevet 27. desember 2011 Han er nervøs. Skjelver han litt? Er sexen "planlagt"? Opplevd liknende selv. Steinhard og sprengkåt når jeg ble runka, måtte det være i 1 minutt eller i 30. Skulle gå inn i dama, så forsvant ereksjonen i løpet av sekunder. Forstod ingenting. Ble redd det skulle skje igjen. Noe det gjorde neste gang også. Ble bekymret, trodde det var noe feil med meg, så jeg bestilte like greit viagra fra internett. Utsatte bare problemløsningen. Fungerte jo greit det, men bestemte meg for å komme til bunns i problemet. Fortalte partneren min om situasjonen. Først ble hun veldig lei seg over at jeg hadde holdt dette tilbake for henne, fordi jeg hadde benyttet meg av viagra over lengre tid, trodde det var hennes feil, at jeg ikke tente på henne osv. Sa jeg ikke visste hva det kom av, men at jeg var ganske sikker på at jeg ikke følte meg trygg nok. Etter dette jobbet vi sammen for å komme oss over dette. Det ble flere ganger med skuffelse. Nøyaktig det samme skjedde hver gang. Men så plutselig begynte jeg gradvis å bli mindre og mindre slapp for hver gang. Ble hard nok til å penetrere. Da jeg først kom inn, kjente jeg ereksjonen bli kraftigere. Barrieren var brutt. Kom aldri under sex heller. Ordnet seg når det overnevnte problemet løste seg. Etter dette har problemet forsvunnet. Så mitt råd er, vær tålmodig. Få han til å føle seg helt trygg på deg. Ikke still store forventninger. Og ikke minst: planlagt sex hjelper ikke. Da øker bare prestasjonsangsten. Lykke til! 2
AnonymBruker Skrevet 27. desember 2011 #6 Skrevet 27. desember 2011 Som mann har jeg iblant hatt det samme problemet, og det som har hjulpet meg (go mine partnere) er først og fremst og bygge opp tillit til å kunne snakke om det Deretter så er det jo flere mulige grunner til at han ikke blir ordentlig stiv. Kommer han hver gang dere har sex eller ser han mye porno der han lar deg gå for seg hver gang? Det kan føre til at han "bruker seg opp" før han har sex slik at han ikke blir helt hard. Det kommer selvsagt an på mannen, noen har så stor sexlyst og evne at de kan komme mange ganger om dagen uten at man har "brukt opp" evnen, andre klarer ikke. Løsningen kan derfor være å gradvis trene opp evnen til å holde tilbake spruten og onanere mindre til porno hvis han ser på det. Det har hvertfall hjulpet for min del. Jeg var selv litt skeptisk i begynnelsen, men jeg merker at jeg er mye hardere når jeg kommer sjeldnere enn før.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå