Gå til innhold

Problemer med hard mage


Fremhevede innlegg

Gjest *jente*20^*
Skrevet

Jeg vet ikke helt hvordan jeg skal begynne, men jeg har så lenge jeg kan huske hatt problemer med hard mage. Da kan gå uker før jeg må på do. Jeg har det siste året begynt å stimulere anus slik at noe skal komme ut... Det er ikke så ekkelt som det virker, men jeg tørker baken på en måte litt "hardere" enn man vanlivis gjør. De siste månedene kommer det ikke ut noe avføring lenger, bare masse slim :( Hva kan dette være for noe? Og er det farlig å tørke seg for "hardt"?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Synes rett og slett du bare skal ta en tur til legen. Vi er ikke i stand til å stille en diagnose vet du, det blir kun spekulasjoner.

Gjest Offensive Pie
Skrevet

På generell basis er det lurt å oppsøke lege, ikke forum, om man er bekymret for noe rart som kroppen gjør. Jeg vil si det gjelder her også.

Gjest *jente*20*
Skrevet

Jeg tror ikke har noen diagnose, grunnen til dette er at jeg tørker meg veldig hardt etter dobesøk, slik at magen blir litt løsere - ellers kan jeg gå ukevis uten avf. Jeg lurer på om dette kan være farlig på noen måte?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...