AnonymBruker Skrevet 24. november 2011 #1 Skrevet 24. november 2011 Har flere ganger sett Kvinneguiden Forum bli omtalt som "en gjeng med kaklehøner, drittkjerringer, tapere, osv". Både på diskusjon.no, og i kommentatorfeltet til May Helen ( som hadde oppslag om Treasures på sin blogg). Samme med den gangen Hilde Christina røk uklar med kvinneguidens forumbrukere omtalte hun brukerene på forumet ganske negativt. Jeg blir litt lei meg når folk kommenterer med "åååja, KG ja, de er jo bare teite, og de har ikke peiling" og andre slike ting. Er ikke så kjekt å bli sett ned på fordi vi er her, vel? Liker ikke helt det stemplet kvinneguiden har fått, at vi er sjalu, sure, tapere, gamle og gretne osv..
HopelessFear Skrevet 24. november 2011 #2 Skrevet 24. november 2011 På sett og vis er det ofte de som kommer hit, men jeg syns ikke en skal se alle under en kam.
mysan Skrevet 24. november 2011 #3 Skrevet 24. november 2011 Vel... når man leser diskusjonene på bryllup, barn og familie og slikt så er det kanskje ikke helt merkelig. Tar man med meningssensuren i tillegg, så... Det er for mye KVINNfolk her. Lite balanse. 6
AnonymBruker Skrevet 24. november 2011 #4 Skrevet 24. november 2011 Det er jo mye rart her da, så jeg skjønner det litt. Men det er jo også en av grunnene til at jeg liker å ramle innom her med ujevne mellomrom 1
addict Skrevet 24. november 2011 #5 Skrevet 24. november 2011 Det er FORFERDELIG mye drittslenging, kjefting, håning, kjefting, synsing, bedreviting og unyanser på Kvinneguiden. Jeg skjønner godt at "vi" har et dårlig rykte for å være ærlig. 4
loffen Skrevet 24. november 2011 #6 Skrevet 24. november 2011 Jamen, det er jo derfor det er så gøy å være her! 4
AnonymBruker Skrevet 24. november 2011 #7 Skrevet 24. november 2011 hvis du tar en titt på tråden om fotballfrue, så skjønner du kjapt hvorfor.. fy fader hvor ekle noen her er..
Gjest D_flatmajor Skrevet 24. november 2011 #8 Skrevet 24. november 2011 Jeg kunne sikkert skrevet noe om generalisering og lite nyansert syn på brukerne som helhet osv. nå. Men det passer bra at brukere av Ynglestedet For Generalisering og Fraværende Nyansering møter seg selv i døra en gang i blant.
Gjest Survival Skrevet 24. november 2011 #9 Skrevet 24. november 2011 Dette forumet er som alle andre forum og debattsider på internettet: En god blanding mellom reflekterte, oppegående mennesker og ikke så reflekterte, irriterende mennesker som bare er ute etter å provosere og mobbe. Sånn er det overalt. 2
Gjest NozMonster Skrevet 24. november 2011 #10 Skrevet 24. november 2011 de er sikkert bare sjalue! jeg er veldig glad i kg, og er heller ikke flau over det!!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå