Lykkelitenen Skrevet 26. januar 2012 #861 Skrevet 26. januar 2012 You can Altså, både gifte deg og ha han med deg! men pass gjerne på så han ikke dør
Chord Skrevet 26. januar 2012 #862 Skrevet 26. januar 2012 You can Altså, både gifte deg og ha han med deg! men pass gjerne på så han ikke dør Har angst nok for det allerede, så det går bra :gjeiper: Men det er vel sånn at man ikke kan gifte seg igjen hvis han dør?
-Jiinxs- Skrevet 26. januar 2012 #863 Skrevet 26. januar 2012 Har vel gått igjennom 2-3 followers og 2 hester så langt ;P 1
Gjest Apophis Skrevet 26. januar 2012 #864 Skrevet 26. januar 2012 (endret) Kun den siste delen av hovedquesten igjen. ALT annet er gjort (utenom eit par quester som er bugged og de som er repeatable forever and ever and ever) og ALLE (99% ihvertfall) grotter, ruiner, fort, gruver, camps, giant-camps og diverse er gjennomgått. Lv 50 har eg rukket å bli (gikk plutselig opp 3-4 levler på null komma niks når eg endelig gadd å styre på med å få opp smithing-skillen slik at eg fikk lagd meg Dragonscale rustning), mangler kun 4 achievements for spillet også. Endret 26. januar 2012 av Apophis
Gjest Armule Skrevet 27. januar 2012 #865 Skrevet 27. januar 2012 Har angst nok for det allerede, så det går bra :gjeiper: Men det er vel sånn at man ikke kan gifte seg igjen hvis han dør? Helt rett, man kan ikke gifte seg på nytt om partneren dør.
Lykkelitenen Skrevet 27. januar 2012 #866 Skrevet 27. januar 2012 Kun den siste delen av hovedquesten igjen. ALT annet er gjort (utenom eit par quester som er bugged og de som er repeatable forever and ever and ever) og ALLE (99% ihvertfall) grotter, ruiner, fort, gruver, camps, giant-camps og diverse er gjennomgått. Lv 50 har eg rukket å bli (gikk plutselig opp 3-4 levler på null komma niks når eg endelig gadd å styre på med å få opp smithing-skillen slik at eg fikk lagd meg Dragonscale rustning), mangler kun 4 achievements for spillet også. jeg fullgørte hovedquestet på level 50-og noe, ettersom ps3en ble så himla treig på det tidspunktet. Så jeg har nå dark brotherhood igjen, samt litt på thieves guild. Nå som jeg har fullført Assassins creed revelations tenker jeg å bruke noen kvelder på å vandre videre rundt i Skyrim
Yme Skrevet 27. januar 2012 #867 Skrevet 27. januar 2012 jeg fullgørte hovedquestet på level 50-og noe, ettersom ps3en ble så himla treig på det tidspunktet. Så jeg har nå dark brotherhood igjen, samt litt på thieves guild. Nå som jeg har fullført Assassins creed revelations tenker jeg å bruke noen kvelder på å vandre videre rundt i Skyrim Maskina di hakker fordi den er overarberida, så hvis du tvinger deg gjennom en hau med lægg, kan brikkene i maskina begynne å brenne... Det sier ffssss, så lukter det svidd, og maskina virker ikke mer. Bethesda sier at neste patch, som kommer denne måneden, har "improved performance", så jeg tror du burde vente til den kommer... Det begynner å hakke på alle utgavene av spillet, men det skjer etter lengre tid på PC og Xbox 360, så de burde få fiksa det, ellers mister de mange kunder.
Lykkelitenen Skrevet 27. januar 2012 #868 Skrevet 27. januar 2012 Det er veldig stor forskjell om jeg har slettet autosave og om den er på eller ikke. Nå spiller jeg faktisk i kveld, men jeg har satt grense for meg selv på max 2 timer om gangen når jeg spiller Skyrim
Yme Skrevet 27. januar 2012 #869 Skrevet 27. januar 2012 Hvis du har mindre enn 20 fps (frames per second) ganske gjevnt gjennom spilltiden din, kan maskina di helt fint bli ødelagt på mindre enn 2 timer. Komponenter blir faktisk så fort varme, at om du tar vekk vifta til feks prosessoren, begynner den å brenne med en gang du trykker på strømknappen.
MissStiles Skrevet 27. januar 2012 #870 Skrevet 27. januar 2012 Tråden er ryddet for spam. MissStiles, mod 2
Chord Skrevet 28. januar 2012 #871 Skrevet 28. januar 2012 Jeg har kommet meg inn i The Companions, og har nå valget med å bli varulv. Har undersøkt litt på fordeler og ulemper med dette. Er det mulig å komme seg videre og gjøre quester for Companions UTEN å bli varulv? Eller må jeg gjøre dette for å komme meg videre?
Gjest *Røyskatt* Skrevet 28. januar 2012 #873 Skrevet 28. januar 2012 Men det ligger jo noe i at han ene companionen forsøker å finne en kur? Regner med at du kan bli frisk igjen.
Gjest Apophis Skrevet 28. januar 2012 #874 Skrevet 28. januar 2012 Ja, det er sant, men eg opplevde ein bug som gjorde at ikkje blei kvitt det ihvertfall.
Gjest *Røyskatt* Skrevet 28. januar 2012 #875 Skrevet 28. januar 2012 Jeg opplevde en fantastisk bug når jeg spilte oblivion. Der ble min kvinnelige, sterkt sminkede og kjolebærende mage plutselig om til en mann i characterbildet. Han var sånn.. 7dagers skjeggete, hadde samme kjolen og like mye sminke. Vakker var han 2
-Jiinxs- Skrevet 28. januar 2012 #876 Skrevet 28. januar 2012 Jeg har kommet meg inn i The Companions, og har nå valget med å bli varulv. Har undersøkt litt på fordeler og ulemper med dette. Er det mulig å komme seg videre og gjøre quester for Companions UTEN å bli varulv? Eller må jeg gjøre dette for å komme meg videre? Det er ingen negative effekter med å bli varulv. Vampyr derimot er en annen ting.
Gjest Hard Ride Skrevet 28. januar 2012 #877 Skrevet 28. januar 2012 (endret) Det er ingen negative effekter med å bli varulv. Vampyr derimot er en annen ting. Du kan ikke få "well rested" bonus om du er varulv. Well rested bonus gir en liten boost i levling av skills Endret 28. januar 2012 av Hard Ride
Chord Skrevet 28. januar 2012 #878 Skrevet 28. januar 2012 Det er ingen negative effekter med å bli varulv. Vampyr derimot er en annen ting. Svaret på denne siden lister opp noen negative ting med å bli varulv.
Chord Skrevet 28. januar 2012 #879 Skrevet 28. januar 2012 Men det ligger jo noe i at han ene companionen forsøker å finne en kur? Regner med at du kan bli frisk igjen. Fant ut at det er en quest ganske sent i Companiontråden der du får muligheten til å bli normal igjen, men den er visst ganske bugget, så det er mange som opplever (slik som Apophis skriver) at det ikke går likevel. Har virkelig lyst til å fortsette å gjøre quester for the Companions, så jeg får bare hoppe i det, selv om jeg egentlig vil være "normal". Alternativet er jo å begynne på thieves guild-questene eller noe sånt.
Yme Skrevet 28. januar 2012 #880 Skrevet 28. januar 2012 (endret) Fant ut at det er en quest ganske sent i Companiontråden der du får muligheten til å bli normal igjen, men den er visst ganske bugget, så det er mange som opplever (slik som Apophis skriver) at det ikke går likevel. Har virkelig lyst til å fortsette å gjøre quester for the Companions, så jeg får bare hoppe i det, selv om jeg egentlig vil være "normal". Alternativet er jo å begynne på thieves guild-questene eller noe sånt. Kan du ikke bare si "ja, jeg vil være varulv!" og bare drite i å bruke den egenskapen? Du får ikke rested bonus mer, men det er det eneste negative med å være varulv, om du aldri forvandler deg til varulvformen... Det er en helt frivillig forvandling, som du kan utføre 1 gang per dag. Endret 28. januar 2012 av Yme
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå