toneloone Skrevet 23. oktober 2011 #1 Skrevet 23. oktober 2011 frozen mango daiquri (sikkert feil skrevet) er kjempe godt! men avogtil er det stress med mango og den store steinen + at ofte finner man litt for overmodne mangoer, og man trenger mange mangoer for å lage mange drinker, på barer har eg sett at de bruker en slags "marsipanpølse" med mangopure i. hvor i huleste får man kjøpt sånne? hadde jo vært genialt! dessuten, var den utrolig god også! noen som vet? (:
altsoja Skrevet 23. oktober 2011 #2 Skrevet 23. oktober 2011 veit ikke helt ka du mener med pølse..men her er vertfall mangopure du kan bruke til drinker http://www.strosselannat.se/fruktpure/fruktpure-mango-1-kg.html?XBLG15315=ebfc4cd5020c197b73d5298e735bb051
Mubba Skrevet 24. oktober 2011 #3 Skrevet 24. oktober 2011 Hvis du tenker på en sånn "mangopølse" som jeg tenker på så tror jeg bare de har det på bar og tar det inn privat. Men denne mangopølsa inneholder garantert bare mange og sukker, så hvorfor ikke bare fryse ned store mengder mango når de er på tilbud. Jeg vet du skriver det er stress, men frossen mango er helt fantastisk godt og da kan du søte etter smak og behag.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå