Floretta Skrevet 3. oktober 2011 #1 Skrevet 3. oktober 2011 Er det noen her som har kjøpt billetter til fotballkamp i London (evt litt utenfor)? Typen og jeg har avtalt å reise på en shoppingtur, og jeg vil gjerne overraske med billetter til fotballkamp:) Hverken jeg eller kjærsten heier på noe spesielt lag, men hadde vært kult å se en Premier League-kamp
Nilma Skrevet 4. oktober 2011 #2 Skrevet 4. oktober 2011 Det er absolutt lurt å kjøpe billetter på forhånd; det kan være så godt som umulig å få tak i billetter på dagen til de mest populære lagene. Du kan for eksempel kjøpe billetter hos Reisefeber. Av lagene de selger billetter til har jeg vært på hjemmekamp hos QPR, Tottenham, Fulham, West Ham og Chelsea. Nå er jeg fint lite fotballinteressert, men det er morsomt å oppleve stemningen på kamp, og da synes jeg West Ham var absolutt best. Nå er ikke de i PL lenger, om det er viktig da, men det er jo gjerne vel så god stemning på lag lengre ned i divisjonene.
AnonymBruker Skrevet 4. oktober 2011 #3 Skrevet 4. oktober 2011 Åh, så gøy Sist jeg var i London var jeg på Tottenham-kamp. Utrolig god stemning, og en veldig fin opplevelse. Vi kom til stadion ganske tidlig og fikk tak i billetter, men det er visst vanlig at alt er utsolgt før kampdagen. I tillegg var billettene ganske dyre. Mitt råd er å kjøpe billetter på forhånd. Kjipt å komme til stadion og finne ut at man ikke får inn pga at det er utsolgt. Om du går inn på nettsidene til laget dere skal se, så er det alltid linker til hvor man kan kjøpe billetter der.
Gjest Linaria Skrevet 4. oktober 2011 #4 Skrevet 4. oktober 2011 SÅ koselig Var selv på Chelsea-kamp med en kompis i fjor. Han bodde i Chelsea og jeg ville egentlig bare se stadionen, men så så vi at det var kamp til helga og kjøpte billetter. Var utrolig kult, men litt dyrt og ville ikke regnet med å få kjøpt på stadionen (vi fikk noen av de siste billettene. Det var Chelsea - West Bromwich så ikke en veldig stor kamp heller). Har selv tenkt på å overraske typen med en tur til Old Trafford, men det er jo umulig å få tak i billetter om man ikke er med i fanklubben til Manchester United osv... så vi har heller avtalt at han ordner billettene og jeg ordner alt det andre (jeg er sinnsykt god til å reise billig).
freddy Skrevet 6. oktober 2011 #5 Skrevet 6. oktober 2011 Har selv kjøpt gjennom dinlondonguide.com. Nettstedet drives av noen kjempeflinke og hjelpsomme norske karer og er absolutt seriøse og kunnskapsrike.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå