Porselen Skrevet 2. oktober 2011 #1 Skrevet 2. oktober 2011 (endret) Jeg lurer på hva folk synes om bloggen min.. Jeg reiser til Madagaskar til tirsdag, og har tenkt til å skrive blogg om hele oppholdet.. Dette er ikke en blogg som handler om hvordan klær jeg har på meg eller hvordan sminke som er bra for tiden.. Den skal handle om kulturforskjeller og hva jeg driver med når jeg er i Madagaskar.. Den er på engelsk, sånn at mine utenlandske venner også kan lese den.. Fint med noen tilbakemeldinger! Møter verden Endret 2. oktober 2011 av Porselen
Gjest Badabing Skrevet 2. oktober 2011 #2 Skrevet 2. oktober 2011 Jeg synes den ser ryddig, fin, forseggjort og ryddig ut. God tur!
Porselen Skrevet 8. oktober 2011 Forfatter #3 Skrevet 8. oktober 2011 Tusen takk! Er fint å få tilbakemeldinger!
hjertesukka Skrevet 18. november 2011 #5 Skrevet 18. november 2011 Veldig fin blogg, med flotte bilder fra et spennende opphold!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå