misstardipus Skrevet 29. august 2011 #1 Skrevet 29. august 2011 Jeg lurte på om det var noen her som enten har silikon eller har veldig peiling på ? Har bestemt meg for at dette er noe jeg virkelig vil ta , siden jeg har veldig små pupper .Så har begynt å spare allerede. Lurer på sånne ting som pris, narkose å operasjon å hvor det er best å ta hen å hvordan du følte deg etterpå ? Kanskje det bare er jeg som har den der noiaen at jeg er redd for at jeg ikke skal våkne opp igjen fra narkose . Derfor suns jeg det er veldig viktig å vite om erfaringer å hvor de er veldig flinke å profesjonelle ?
AnonymBruker Skrevet 29. august 2011 #2 Skrevet 29. august 2011 Søk på CeeCees hemmelige verden. Det er en tråd som kan gi deg svar på alt mellom himmel og jord.
misstardipus Skrevet 29. august 2011 Forfatter #3 Skrevet 29. august 2011 Søk på CeeCees hemmelige verden. Det er en tråd som kan gi deg svar på alt mellom himmel og jord. takk:)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå