vrimmel Skrevet 26. november 2003 #1 Skrevet 26. november 2003 Noen som har smakt den nye greien fra Diplom-Is som heter "Twogether"? I en Twogether-eske er det to sjokoladedekkede donuts og to skiver Diplom Royal vaniljeiskrem.. *leser reklame høyt for meg selv* Jeg er farlig glad i både donuts og vaniljeis.. så dette høres ut som en veldig fristende kombinasjon (huff og huff) Noen som har smakt dette? :kgsmil:
bluebird Skrevet 11. januar 2004 #2 Skrevet 11. januar 2004 Åååå, denne har jeg også sett reklame for, men ikke funnet! Noen som har peiling?
Gjest Myumi Skrevet 11. januar 2004 #3 Skrevet 11. januar 2004 Jeg har lett etter denne men har ikke funnet den ennå.
jordbær Skrevet 12. januar 2004 #5 Skrevet 12. januar 2004 Så den i en isdisk på rimi, så det burde ikke være så vanskelig å finne!
Grooo Skrevet 12. januar 2004 #6 Skrevet 12. januar 2004 Så dem på Obs!, det fristet absolutt ikke meg...
bluebird Skrevet 12. januar 2004 #7 Skrevet 12. januar 2004 :D Jeg sendte en mail til Diplom-Is og fikk en koselig mail tilbake: Heisann - Twogether er å få kjøpt på de fleste bensinstasjoner, samt Rimi og Coop Mega. Håper du lykkes i ditt nærområde.
-Fisken- Skrevet 12. januar 2004 #8 Skrevet 12. januar 2004 Tror jeg holder meg unna, er ingen fan av donuts. Men for all del, smaken er som baken
bluebird Skrevet 13. januar 2004 #9 Skrevet 13. januar 2004 Nå har jeg kjøpt (32,90 på Obs!) og smakt. Jeg syns det var veldig godt, men så liker jeg både donuts og vaniljeis. Egentlig kan man bare kjøpe de to tingene og klæsje de sammen selv. Bør vel nevne at ikke delte min begeistring.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå