KikiEco Skrevet 14. august 2011 #1 Skrevet 14. august 2011 Ser at TV3 har begynt å reklamere for et nytt programprosjekt der kjente mennesker skal fortelle om vansklighetene de har vært gjennom og hvordan det "blir bedre". Jeg må innrømme jeg bare ikke fatter at mennesker velger å bli med på et slikt konsept. Er det et desperat forsøk på å forbli i medias søkelys -koste hva det koster vil? Reagerer særlig på at Hans Erik Dyvik Husby skal være med, syntes han snart burde være ferdig med å definere seg selv som eksnarkoman og heller på at han er en dyktig artist og skuespiller. Tror neppe han oppnår at rusmisbrukere "ser lyset" gjennom å bli med på programmet og heller ikke at det vil fungere som noen advarsel for grupper som står i fare for å havne på kjøret. Det hele blir bare pinlig.
Gjest SelvesteTerese Skrevet 14. august 2011 #2 Skrevet 14. august 2011 Helt enig! Jeg synes det ser så utrolig iscenesatt ut, som om de leser fra manus. Uff nei, jeg velger å styre unna.
Gjest fireflies Skrevet 14. august 2011 #3 Skrevet 14. august 2011 Agree! Skulle jeg være interessert i å høre en narkomans historie, tar jeg meg heller en tur på plata enn en prat med Hans Erik Dyvik Husby, for å si det slik.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå