AnonymBruker Skrevet 13. august 2011 #1 Skrevet 13. august 2011 Går i anonym forkledning, da dette ikke er noe jeg snakker med "hvermansen" om;-) Kjæresten og jeg har vært sammen en stund, og har til nå kjørt "plain" sex. Jeg har ett ønske om å oralsex, men etter å ha snakket med han så synes han det er like avskyelig som en hund som slikker seg i baken. Han har ikke prøvd da, men virker som han synes det er helt unormalt (og som de ferreste gjør og noe som definitivt ikke frister. Kanskje også noe han forbinder med porno, noe han misliker sterkt. Så jeg lurer på: hvor vanlig er det egentlig å ha oralsex? min erfaring er at gutter lengter etter det, men kjæresten forbinder bare dette med noe ekkelt. Når jeg tenker over det så er han også helt overrenslig når det kommer til sperm++. Han synes sperm er superkvalmt, har aldri vært en runker og nekter å ligge i sengen om det kommer en dråpe der. Og han styrer veldig om han får det på hendene. Vi kan aldri ha sex på hytter uten strøm/vann eller ute, da han alltid må dusje etterpå. Jeg har foreslått våtservietter eller klut med vann/såpe men han er ikke klar og vil ikke. (Jeg derimot synes det er spennende og koselig å ha sex på hytte). Han er også superkjapp med å vaske hendene etter han har tatt på meg. Får meg til å føle meg veldig ekkel da. Når jeg spurte han om han aldri kom til å ville prøve det (resten av livet liksom!) så svarte han JA. Det gjør meg litt bekymret, for jeg ønsker meg jo det. Men kan jo ikke tvinge en fyr heller. Tenker på hvor mye jeg vil vektlegge dette. Kan jo def leve uten dette, men samtidig blir jeg trist, for har lyst å få litt mer ekstatiske opplevelser enn inn og ut og finger på klitoris. Forslag til hva vi kan gjøre? Skjønner at vi tenker veldig ulikt om sex. Han synes det er ekkelt, klinete og skittent. Jeg tenker at jeg liker han og de "væsker" som måtte komme når vi koser oss. Er det noen råd for hvordan bli litt mindre renslig? Eller hvordan se på dette som mer normalt? Vil dette bedres med årene?
Cathrine88 Skrevet 13. august 2011 #2 Skrevet 13. august 2011 For meg høres dette helt sykelig ut. Skjønner han selv at han har et problem? Eller synes han at det er helt greit å være så redd for alt som har med sex å gjøre? Jeg tror jeg ville anbefalt terapi, jeg. Men det blir selvsagt vanskelig hvis han ikke selv ser på det som et problem... Jeg hadde nok ikke holdt ut i et forhold der vi hadde så ulikt syn på sex, det er en av de tingene som må klaffe etter min mening. Tviler sterkt på at det blir bedre med årene hvis han er helt uvillig til å tøye grensene sine bare litt ihvertfall. 1
Gjest Eurodice Skrevet 13. august 2011 #3 Skrevet 13. august 2011 Hvis jeg skulle kommet i en slik situasjon, ville jeg gjort kort prosess, selvom det hadde vært vondt følelsesmessig. Jeg hadde ikke greid å leve med en hysterisk overrenslig mann, som ser på sexlivets gleder som noe skittent og ufyselig. 2
ludo Skrevet 13. august 2011 #4 Skrevet 13. august 2011 Høres ut som han har noen sperrer. Det er jo greit nok å ikke like noe,men når man nesten blir hysterisk hvis man får litt sperm på hendene da er det noe galt føler jeg.
AnonymBruker Skrevet 13. august 2011 #5 Skrevet 13. august 2011 Uff jeg fikk kanskje ikke lagt det helt riktig fram, for han ser ikke på selve akten og sex og det å være med meg som ekkelt. Han blir kåt, liker å ta på meg osv.. Det er normalt. D er mer når det har gått for han at han "urker" seg og får stort vaskebehov, pluss at det å kysse DER NEDE er noe han forbinder med noe ekkelt og noe ingen gjør (mener han. Derfor lurer jeg på hvor vanlig det faktisk er..). Pluss at vi ikke kan være spontane, vi må være hjemme så han har mulighet til å dusje selv om d er midt på natta. Han hadde ikke hatt mange partnere og hvertfall ikke så mye mer enn misjonær før meg tror jeg. Så fra i begynnelsen til nå har det skjedd stor forandring tross alt. Fra at det gikk for han før han tok den inn til å klare en stund. Fra å ikke helt kunne tillate seg å nyte eller tenke i sexbaner (uten skam), til å tenke på sex som mer naturlig og fint. Fra å ikke tørre vise seg fram til å si til meg: Se på meg og ikke være flau. Han kan si at han vil være vill med meg osv.. men det innvolverer tydligvis ikke oralsex;-) Han mener nok selv ikke han har noe problem, for som nevnt så tror han ingen GJØR sånt bortsett fra pornofilmer omtrent. Når jeg sier det er normalt så vil han ikke tro meg på det. Han føler nok ikke han har ett problem...og er redd det ville sette han tilbake hvis jeg ba han gå til terapi:-S (Tilleggsopplysninger: Vokst opp i kristent hjem som ikke har pratet noe om sex, og d har vært ting som har vært forbundet med noe man ikke skal gjøre, skam osv.. Og apropo vaskedilla så er han like hysterisk med håndvask, frukt og grønnsakvask, dobesøk osv...Og i fh til runking så har det heller ikke skjedd, trolig pga skam. Synd- for typer som han kunne trengt å gjort det). Men siden han har kommet endel steg, er det kanskje sannsynlig at han vil bedres på dette? Evnt må jeg tenke på om jeg vil ha det slik:-S Takk for svar!
Gjest "gjest" Skrevet 13. august 2011 #6 Skrevet 13. august 2011 (endret) Han liker ikke å gi deg oralsex, er det så? Hva med å motta da, at du suger ham? ER det like ekkelt for ham? Hvis bare det første er ekkelt så er han en hyklersk liten skit, hvis begge greier er ekkelt, for ham trenger han terapi. Endret 13. august 2011 av "gjest"
Flanør Skrevet 13. august 2011 #7 Skrevet 13. august 2011 Han liker ikke å gi deg oralsex, er det så? Hva med å motta da, at du suger ham? ER det like ekkelt for ham? Hvis bare det første er ekkelt så er han en hyklersk liten skit, hvis begge greier er ekkelt, for ham trenger han terapi. Nei, det trenger han ikke. Han har mer sperrer mot oralsex enn en del andre, men syk er han ikke så lenge han ikke selv plages med det. 2
Gjest "gjest" Skrevet 13. august 2011 #8 Skrevet 13. august 2011 Nei, det trenger han ikke. Han har mer sperrer mot oralsex enn en del andre, men syk er han ikke så lenge han ikke selv plages med det. Kan han ikke gjøre et forsøk på terapi ell noe side damen hans sliter litt med det her?
Cathrine88 Skrevet 13. august 2011 #9 Skrevet 13. august 2011 Nei, det trenger han ikke. Han har mer sperrer mot oralsex enn en del andre, men syk er han ikke så lenge han ikke selv plages med det. Men partneren plages jo med det, så da ville vel terapi være på sin plass for å redde forholdet? For å svare på spørsmålet til TS, så er oralsex helt vanlig. Jeg kan bare snakke for meg selv, nåværende og tidligere partnere og venner jeg har diskutert det med, men har faktisk aldri hørt om noen som nekter å motta eller utføre oralsex.
AnonymBruker Skrevet 13. august 2011 #10 Skrevet 13. august 2011 TS her: Han har ikke sluppet meg til på han heller nei;-) Men har hatt lyst, siden det tenner meg...Regner med at dette handler om renslighet for han. At han synes det er skittent og urent der nede, og noe man ikke tar i munnen... redd det skal smake fælt kanskje? Jeg har litt lyst til å gå til en sexiolog, men usikker på om hele det sexgreiene blir veldig problematisert da. Kanskje bedre å prøve seg litt fram litt etter litt og håpe på at det er noe han kan like...
Ethereal Skrevet 13. august 2011 #11 Skrevet 13. august 2011 Jeg tror det er veldig vanlig både å gi og motta oralsex. Jeg har ingen venner som ikke praktiserer dette, og selv er jeg fan av å gi blowjobs til mannen min. Har ikke fyren din noen kompiser som han snakker med om dette?
Flanør Skrevet 13. august 2011 #12 Skrevet 13. august 2011 Kan han ikke gjøre et forsøk på terapi ell noe side damen hans sliter litt med det her? Men partneren plages jo med det, så da ville vel terapi være på sin plass for å redde forholdet? For å svare på spørsmålet til TS, så er oralsex helt vanlig. Jeg kan bare snakke for meg selv, nåværende og tidligere partnere og venner jeg har diskutert det med, men har faktisk aldri hørt om noen som nekter å motta eller utføre oralsex. Nei. Å gå til terapi er det samme som å si at fyren er syk og trenger behandling. Han trenger ikke behandling, rett og slett fordi han ikke er syk. Han har en oppfatning som går på tvers av mange andres. Det gjør ham ikke syk. Dere burde vite at det er forskjell på variasjon og patologi. Uansett hva man kaller det: skal han jobbe med disse sperrene sine for å tekkes dama? HUN ønsker oralsex, HAN ikke. Hvorfor teller hennes ønsker mer enn hans? Man kan ikke pushe eller tvinge folk til å like noe de ikke liker, eller til å gjøre ting som går på tvers av preferansene deres. Hva om typene deres vil ta dere i ræva, mens dere hater det? Hva om de vil ha trekant mens dere synes dette er uaktuelt? Gir dere etter for slike ønsker likevel? Nei? Akkurat. 1
Flanør Skrevet 13. august 2011 #13 Skrevet 13. august 2011 Jeg tror det er veldig vanlig både å gi og motta oralsex. Jeg har ingen venner som ikke praktiserer dette, og selv er jeg fan av å gi blowjobs til mannen min. Har ikke fyren din noen kompiser som han snakker med om dette? Hva skal det være godt for? Tror du virkelig han blir mer keen på oralsex fordi om kompisene liker det? Dessuten er det ikke sikkert at han liker å snakke med kompiser om slikt. Selv om enkelte jenter snakker om alt er det ikke sikkert menn gjør det.
AnonymBruker Skrevet 13. august 2011 #14 Skrevet 13. august 2011 Jeg tror det er veldig vanlig både å gi og motta oralsex. Jeg har ingen venner som ikke praktiserer dette, og selv er jeg fan av å gi blowjobs til mannen min. Har ikke fyren din noen kompiser som han snakker med om dette? Nope, han har ingen så nære kompiser og ville nok neppe snakke om sex med dem. Han mener sex er en privatsak og er ikke typen til å snakke om sex. Er liksom ikke slik folk fra kristne miljøer er vant til å gjøre heller desverre. Han er mest med familien sin egentlig.. og der er d ikke mye sexprat veit jeg :gjeiper:
Cathrine88 Skrevet 13. august 2011 #15 Skrevet 13. august 2011 (endret) Nei. Å gå til terapi er det samme som å si at fyren er syk og trenger behandling. Han trenger ikke behandling, rett og slett fordi han ikke er syk. Han har en oppfatning som går på tvers av mange andres. Det gjør ham ikke syk. Dere burde vite at det er forskjell på variasjon og patologi. Uansett hva man kaller det: skal han jobbe med disse sperrene sine for å tekkes dama? HUN ønsker oralsex, HAN ikke. Hvorfor teller hennes ønsker mer enn hans? Man kan ikke pushe eller tvinge folk til å like noe de ikke liker, eller til å gjøre ting som går på tvers av preferansene deres. Hva om typene deres vil ta dere i ræva, mens dere hater det? Hva om de vil ha trekant mens dere synes dette er uaktuelt? Gir dere etter for slike ønsker likevel? Nei? Akkurat. Det var ingen som foreslo å legge han inn på mentalsykehus, det var kun snakk om terapi. Og hvis man vil at forholdet skal holde og man bryr seg om partneren sin synes jeg faktisk man skal jobbe med sperrene sine, ja. Jeg misliker for eksempel å bli dominert, men jobber med saken. Red. pga. skrivefeil. Endret 13. august 2011 av Cathrine88 1
Gjest MorAase Skrevet 13. august 2011 #16 Skrevet 13. august 2011 Dere lever på helt viden forskjellige planeter. Tror du at det er slik du vil ha det resten av livet?
Flanør Skrevet 13. august 2011 #17 Skrevet 13. august 2011 Nope, han har ingen så nære kompiser og ville nok neppe snakke om sex med dem. Han mener sex er en privatsak og er ikke typen til å snakke om sex. Er liksom ikke slik folk fra kristne miljøer er vant til å gjøre heller desverre. Han er mest med familien sin egentlig.. og der er d ikke mye sexprat veit jeg :gjeiper: ....og det har han helt rett i.
Flanør Skrevet 13. august 2011 #18 Skrevet 13. august 2011 Det var ingen som foreslo å legge han inn på mentalsykehus, det var kun snakk om terapi. Og hvis man vil at forholdet skal holde og man bryr seg om partneren sin synes jeg faktisk man skal jobbe med sperrene sine, ja. Jeg misliker for eksempel å bli dominert, men jobber med saken. Red. pga. skrivefeil. Jeg har heller ikke nevnt mentalsykehus, faktisk har jeg ikke spesifisert behandling i det hele tatt. Det å gå til sexolog, bare snakke om det er også en form for behandling, vet du. Er uenig. Noen innrømmelser overfor partneren er selvsagt nødvendig, men ikke slike som denne som tydeligvis betyr mye for ham. Han kan ikke gå på akkord med seg selv på dette. Om det betyr like mye for TS så får hun heller spørre seg om hun er villig til å leve med det.
AnonymBruker Skrevet 13. august 2011 #19 Skrevet 13. august 2011 Uansett hva man kaller det: skal han jobbe med disse sperrene sine for å tekkes dama? HUN ønsker oralsex, HAN ikke. Hvorfor teller hennes ønsker mer enn hans? Man kan ikke pushe eller tvinge folk til å like noe de ikke liker, eller til å gjøre ting som går på tvers av preferansene deres Litt enig i at jeg ikke føler jeg kan sende han til terapi for oralsex.. (Men hans noia for alt som har med væsker, bakterier, sperm osv kunne godt vært bedret. Jeg kan ikke presse han tilå ha sex med meg på hytta, men synes d hadde vært deilig å ikke ha så mange begrensninger hele tiden. kunne være fri til å ha sex hvor en vil uten å ha ett vann eller en dusj i nærheten. Men mulig d er en romantisert oppfatning av virkeligheten at "hvermansen" gjør det ute, i bil, på hytte osv). Jeg vil ikke presse han til noe han ikke vil når det kommer til oralsex, og jeg er villig (tror jeg) til å ha ett enklere sexliv enn jeg er vant til fra tidligere, fordi jeg er glad i gutten. Jeg er heller ikke voldsomt opptatt av sex eller setter det ekstremt høyt i ett forhold. Men, innerst inne ønsker jeg meg det. Men vil ikke presse han of course 1
Flanør Skrevet 13. august 2011 #20 Skrevet 13. august 2011 Litt enig i at jeg ikke føler jeg kan sende han til terapi for oralsex.. (Men hans noia for alt som har med væsker, bakterier, sperm osv kunne godt vært bedret. Jeg kan ikke presse han tilå ha sex med meg på hytta, men synes d hadde vært deilig å ikke ha så mange begrensninger hele tiden. kunne være fri til å ha sex hvor en vil uten å ha ett vann eller en dusj i nærheten. Men mulig d er en romantisert oppfatning av virkeligheten at "hvermansen" gjør det ute, i bil, på hytte osv). Jeg vil ikke presse han til noe han ikke vil når det kommer til oralsex, og jeg er villig (tror jeg) til å ha ett enklere sexliv enn jeg er vant til fra tidligere, fordi jeg er glad i gutten. Jeg er heller ikke voldsomt opptatt av sex eller setter det ekstremt høyt i ett forhold. Men, innerst inne ønsker jeg meg det. Men vil ikke presse han of course Vel, det slår meg at han kunne valgt mye verre enn å velge deg. Du virker forståelsesfull og oppegående. Ønskene dine er jo ikke helt hinsidige heller, bare så det er sagt. 2
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå