Gå til innhold

Hvor veltrent overkropp på menn


Fremhevede innlegg

Gjest Gjest
Skrevet

Hvor veltrent syntes dere en mann bør være? Har to bilder (google images), si litt om hva dere syntes er penest og gjerne litt om hvorfor.

Bilde A er et bilde av en trent kropp, men likevel med litt kroppsfett. Bilde B er riktignok bilde av en som også ser ut til å ha litt mer muskler, men poenget er at han er mye mer "rippet"

Hva liker dere best? :)

Bilde A: Bilde A

Bilde B: Bilde B

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg for min del stemmer på bilde A. Gutten må vel en myk kropp ;)

AnonymBruker
Skrevet

Gah, kan ikke fordra utstoppa gymtyper som han på bilde B! Ikke noe mer turnoff en en kar som ser ut som om han tilbringer all sin tid på treningssentret med å pumpe jern og sjekke ut musklene sine i speilet. Litt definasjon og naturlige muskler er pent, men ellers, nei takk!

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

A! Definitivt!

Gjest Gjest
Skrevet

Gutter bør være harde og veltrente (jeg elsker sixpacks), men denne gangen foretrekker jeg A. Han ser da både slank og passe veltrent ut. B blir litt for mye av det gode.

AnonymBruker
Skrevet

Bilde A er jo kun av en vanlig skinny gutt som sikkert ikke har tatt borti en vekt i hele sitt liv, og som garantert har like små armer som de fleste 12-årige jenter har. De fleste småjenter er nok bredere over skuldrene enn han også.

Det ser ut som han har antydninger til "magemuskler", av den enkle grunn at han sikkert ligger i kaloriunderskudd for det meste av sitt liv. Han spiller nok mye fotball også.

Godt trent? Haha! Det var dagens.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...