Chantique Skrevet 20. november 2003 #1 Skrevet 20. november 2003 Jeg har Telenor kontant, og betaler 1 krone pr sms. Dette syns jeg er dyrt, så jeg vurderer å bytte til Chess kontant. Jeg bruker stort sett mobilen kun til å sende sms med, ringer svært sjelden med den. Men jeg lurer på om det vil lønne seg å bytte når de fleste jeg sender sms til også har Telenor kontant ? Eller har dette ingen betydning ? Vil gjerne høre erfaringer med Chess kontantkort.
Gjest Zalomine Skrevet 20. november 2003 #2 Skrevet 20. november 2003 Har Chess kontantkort da? Eller mener du Chess controll? Uansett så koster vel sms det samme uansett hvilket nettverk du sender dem til (og som chess-kunde har du normalt sett telenornettverk selv også, for den del)
Chantique Skrevet 20. november 2003 Forfatter #3 Skrevet 20. november 2003 Har de ikke det ? jeg som var så sikker på jeg hadde hørt om det et sted..
Mrs. B Skrevet 20. november 2003 #4 Skrevet 20. november 2003 Her er oversikt over abonnementene deres: > https://secure.chess.no/index.php?c_=ViewPr...&m_=showAboForm Har selv Chess Connect og er veldig fornøyd med det.
Gjest Gjesten Skrevet 23. november 2003 #5 Skrevet 23. november 2003 Du får riktignok en regning på et gitt beløp, men du kan ringe for alt. Likt NetCom's youngTalk. Linken er fjernet, i henhold til våre regler. Fredagsbarn, mod.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå