Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Gjest Gjest
Skrevet

Jeg vet det høres skikkelig merkelig, men jeg må bare spørre alle andre kvinner der ute.

Når dere går på do for å gjøre nr. 2, hender det at dere tar fingrene inn i skjeden for å dytte ut avføringen? I stedet for å presse avføringen ut, så hjelper man den ut på en måte.

Har aldri turt å spørre venninnene mine om de gjør det samme. Husker ikke engang hvordan jeg oppdaget teknikken. Lurer bare på om det er flere som gjør det samme. Er ikke noe seksuelt, det er bare for å tømme meg helt for avføring. Er egentlig veldig greit hvis jeg skal på tur og egentlig ikke må bæsje, så kan jeg bare ta det lille som er før jeg må skikkelig på do.

Okidoki, dette var et kleint spørsmål, men jeg er jo tross alt anonym. :fnise:

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Hahaha, flaut tema. Men jepp.

Skrevet

Har jeg aldri gjort.

  • Liker 1
Skrevet

Det var egentlig godt å lese at det er en til i verden som gjør det samme som meg.

Jeg mistenker at det er vanligere enn man tror, men jeg har aldri lest noe på nett om det og jeg har til tider lurt på om jeg er rar. :sjenert:

AnonymBruker
Skrevet

Tar denne anonymt, men ja jeg gjør nesten det samme. Jeg presser på mellomkjøttet for å få ut alt. Aner ikke hvordan jeg fant ut den teknikken selv, men det funker :fnise:

AnonymBruker
Skrevet

Har aldri hørt om dette eller tenkt på det, men jeg skal innrømme at jeg er litt intrigued :P

AnonymBruker
Skrevet

Bruker som regel 5 min ekstra på å gjøre mitt enn å skape slike teknikker, men dette skal absolutt prøves neste gang jeg sliter med å legge land!

AnonymBruker
Skrevet

Jepp!

AnonymBruker
Skrevet

Dette var så nytt for meg at det er helt surrealistisk :overrasket:

  • Liker 17
AnonymBruker
Skrevet

Dette var så nytt for meg at det er helt surrealistisk :overrasket:

Samme her! Klarer ikke engang forestille meg hvordan man finner på noe sånt jeg! :hakeslepp:

  • Liker 3
AnonymBruker
Skrevet

Haha. Men ja, gjort det en eneste gang jeg hadde litt hard mage og ikke fikk ut mitt. Husker hvordan jeg fant ut det og. Var en gang jeg fingra så merka jeg at jeg fikk en bæsjefølelse når jeg pressa der, siden det var da en stund siden jeg hadde gjort nummer 2. Dette huska jeg når jeg slet med å få ut mitt, så da pressa jeg litt der, så hjalp det på ;)

AnonymBruker
Skrevet

Dette gjør jeg om jeg har hard mage eller dårlig tid. Fungerer veldig greit.

AnonymBruker
Skrevet

Det har jeg aldri tenkt på er en mulighet en gang. Så nei, det gjør jeg ikke. Ikke har jeg lyst til å prøve heller.

Gjest Heloise
Skrevet

Euw, nei. Må jeg så fungerer kroppen godt nok som den gjør.

  • Liker 1
Gjest Consensio
Skrevet

:fnise:

Dette har jeg aldri hørt om. Tror ikke jeg kommer til å prøve det. Jeg bruker heller 5 minutter ekstra, og må jeg på do mens jeg er på tur...ja da går jeg på do.

Skrevet

Tanken har aldri falt meg inn engang, men det hender jeg trykker litt på mellomkjøttet (med papir) for å få fortgang når jeg har dårlig tid :fnise:

Skrevet

Aldri tenkt på, aldri forsøkt, men takk! det må prøves :)

AnonymBruker
Skrevet

Tanken har aldri falt meg inn engang, men det hender jeg trykker litt på mellomkjøttet (med papir) for å få fortgang når jeg har dårlig tid :fnise:

Samme her, jeg og trykker på mellomkjøttet :fnise: Men ikke inni sjeden.. :klo:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...