Yme Skrevet 11. juli 2011 #1 Skrevet 11. juli 2011 Jeg har begynt å skissere litt på et selvportrett jeg skal lage, men jeg trenger litt hjelp. Tok dette bildet, og lurer på hva dere syns uttrykket i ansiktet sier. Har en god formening om hva jeg vil at det skal si, men jeg vil gjerne høre hva andre sier, tilfelle jeg trenger å forandre litt på det.
AnonymBruker Skrevet 11. juli 2011 #2 Skrevet 11. juli 2011 For meg ser det ut som du er oppgitt av en lukt du kjenner 5
KaDust Skrevet 11. juli 2011 #4 Skrevet 11. juli 2011 Morsomt, jeg så akkurat det bildet på facebook. Ellers synes jeg bildet er greit. Øynene og musklene i ansiktet ellers er bra, men leppene dine viser litt disgust. Så hadde du rynka litt på nesa også ville jeg trodd du virkelig mislikte det du så på.
Næjøss Skrevet 11. juli 2011 #5 Skrevet 11. juli 2011 (endret) For meg ser det ut som at du har sett noen gjøre eller si noe du er motstander av eller sterkt uenig i. Samme uttrykket jeg får når jeg hører om barn som er blitt utsatt for overgrep. Klarer ikke sette navn på uttrykket, kanskje oppgitt. Endret 11. juli 2011 av Næjøss
AnonymBruker Skrevet 11. juli 2011 #6 Skrevet 11. juli 2011 Jeg ser en ridder som ser mørke tider, men holder hodet oppe og leter etter en bedre fremtid. 1
Yme Skrevet 11. juli 2011 Forfatter #7 Skrevet 11. juli 2011 Ser det ut som en skikkelig vond lukt, eller er den bare litt uhyggelig? Morsomt, jeg så akkurat det bildet på facebook. Ellers synes jeg bildet er greit. Øynene og musklene i ansiktet ellers er bra, men leppene dine viser litt disgust. Så hadde du rynka litt på nesa også ville jeg trodd du virkelig mislikte det du så på. Jah, jeg satt det som profilbilde, siden jeg ser så fornøyd og flott ut! hehe
MalloryK Skrevet 11. juli 2011 #8 Skrevet 11. juli 2011 Vond lukt som du ikke vil innrømme at du selv har laget 2
Yme Skrevet 11. juli 2011 Forfatter #9 Skrevet 11. juli 2011 For meg ser det ut som at du har sett noen gjøre eller si noe du er motstander av eller sterkt uenig i. Samme uttrykket jeg får når jeg hører om barn som er blitt utsatt for overgrep. Klarer ikke sette navn på uttrykket, kanskje oppgitt. Så det ser ut som at jeg står der og ser eller hører om et eller annet som er motbydelig? Jeg ser en ridder som ser mørke tider, men holder hodet oppe og leter etter en bedre fremtid. Hehehe, det var litt dypere enn jeg hadde tenkt
KaDust Skrevet 11. juli 2011 #10 Skrevet 11. juli 2011 Ser det ut som en skikkelig vond lukt, eller er den bare litt uhyggelig? Skikkelig vond med tanke på leppene dine. Men strengt tatt ville du ha rynket på nesa også dersom du virkelig lukta noe ille. (Sett litt for mye lie to me, så jeg er opphengt i de detaljene ja!) Jah, jeg satt det som profilbilde, siden jeg ser så fornøyd og flott ut! hehe Ja, så det på veggen til ei venninne, siden du hadde posta en "sjiraff" der.
AnonymBruker Skrevet 11. juli 2011 #11 Skrevet 11. juli 2011 Syns det ser ut som du står og sier "meh" over et dårlig ligg.
Yme Skrevet 11. juli 2011 Forfatter #12 Skrevet 11. juli 2011 Vond lukt som du ikke vil innrømme at du selv har laget Hah!! Det var jo faktisk en skikkelig kul idé Skikkelig vond med tanke på leppene dine. Men strengt tatt ville du ha rynket på nesa også dersom du virkelig lukta noe ille. (Sett litt for mye lie to me, så jeg er opphengt i de detaljene ja!) Ja, så det på veggen til ei venninne, siden du hadde posta en "sjiraff" der. Det var en skikkelig kul sjiraff da! Du må se alle de andre fine dyrene jeg pleier å poste til henne også. Syns det ser ut som du står og sier "meh" over et dårlig ligg. Det er også et ganske ålreit tema for en selcportrett. Kunne jo eventuelt gitt det i gave til hu jeg hadde hatt dårlig sex med, som en "jeg kommer ikke til å ringe deg"-gave :gjeiper:
Perfect Angel Skrevet 12. juli 2011 #13 Skrevet 12. juli 2011 Uhm... I think I forgot to take out the garbage.
Kosemose Skrevet 12. juli 2011 #14 Skrevet 12. juli 2011 Øynene er triste og kanskje nesten litt redde, mens munnen viser avsky?
Gjest HLHD Skrevet 12. juli 2011 #15 Skrevet 12. juli 2011 Jeg syns igrunnen du ser kvalm ut. Og som at du myser litt mot sola.. :-)
Gjest uAnonymBruker Skrevet 12. juli 2011 #16 Skrevet 12. juli 2011 Du ser ut som jeg gjorde da faren min moste en due på frontruta med bilen. Litt disgusted, litt redd og litt trist. 1
Xaphan Skrevet 13. juli 2011 #17 Skrevet 13. juli 2011 Øynene er triste og kanskje nesten litt redde, mens munnen viser avsky? Enig! Hva syns du selv da, Yme?
AnonymBruker Skrevet 13. juli 2011 #18 Skrevet 13. juli 2011 Synes det ser ut som noen akkurat har sagt noe teit og han rynker på nesa og tenker "kødder u?"
Tears.of.the.Sun Skrevet 13. juli 2011 #19 Skrevet 13. juli 2011 "Det der kameraet bør virkelig skiftes ut. Linsa er støvete. Jeg lurer på om det blir et bra bilde i det hele tatt. Jaja, hvis jeg fucker det opp nå kan jeg jo bare ta et nytt. Men hvordan skal jeg få til akkurat dette uttrykket på nytt igjen? Hmmm..., jaja *knips*"
CaspertheGh0st Skrevet 13. juli 2011 #20 Skrevet 13. juli 2011 (endret) slettet Endret 11. november 2012 av soffapute 3
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå