AnonymBruker Skrevet 7. juli 2011 #1 Skrevet 7. juli 2011 Folk kommer sikkert til å tro at dette er en trolletråd, men det er det ikke. Jeg er faktisk dypt fortvilet. Jeg har en kjæreste som lider av noe som kalles object sexuallity. Det fleste av dere vet sikkert ikke hva det er så jeg linker til en video i slutten av posten. Er bare nyskjerrig på hvordan dere hadde forholdt dere til dette. Er det noen her som er i samme situasjon?! Han sier han elsker meg, men desverre har han også følelser for bilen vår. For et par uker siden fikk jeg sjokk da jeg så han sto med **** sin i eksosrøret. Jeg bare lurer på om noen her har opplevet det samme og hvordan dere holder ut?! Takker for alle konstruktive svar!
Gjest Gjest Skrevet 7. juli 2011 #2 Skrevet 7. juli 2011 Jeg er vant med både pussige sexualiteter og poly forhold, så jeg tror ikke helt at jeg hadde reagert så mye på det. Men, og jeg spør ikke for å være slem, men for å få deg til å tenke, hva er problemet? Kjønnsykdommer er ikke en mulighet, bilen kommer neppe til å bli sjalu på deg, og når han elsker deg så er det tydeligvis mye du kan gi som den ikke kan. 1
AnonymBruker Skrevet 7. juli 2011 #4 Skrevet 7. juli 2011 Kan ikke være mye til bil når den har et så lite eksosrør... 1
AnonymBruker Skrevet 7. juli 2011 #6 Skrevet 7. juli 2011 For et par uker siden fikk jeg sjokk da jeg så han sto med **** sin i eksosrøret. Regner med det er penisen du snakker om her...... Hvordan i huleste får man den inn i eksosrøret....? Kjører bilen opp på jekk først eller....? ...........nei dette er Troll..... 1
Gjest Gjest Skrevet 7. juli 2011 #7 Skrevet 7. juli 2011 Regner med det er penisen du snakker om her...... Hvordan i huleste får man den inn i eksosrøret....? Kjører bilen opp på jekk først eller....? ...........nei dette er Troll..... Eller gå ned på kne. Det er ikke så vanskelig med mindre bilen er svært lavt senket.
Daniel84 Skrevet 7. juli 2011 #8 Skrevet 7. juli 2011 Kan ikke være mye til bil når den har et så lite eksosrør... kan ikke være noe til pikk når han får den inn i eksosrøret..? Neida, tror det fyren din trenger er å prate med en psykolog. Når han driver å puler på bila, er det noe galt.
Rainbow Skrevet 7. juli 2011 #9 Skrevet 7. juli 2011 Lest denne? http://www.vg.no/rampelys/artikkel.php?artid=10080179
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå