AnonymBruker Skrevet 26. juni 2011 #1 Skrevet 26. juni 2011 Jeg sliter med for mye sex-tanker. Jeg tenker for mye på sex. Jeg kan se en venn i en uheldig situasjon og få se litt mye av brystene hennes. Og selv om jeg ikke viser tegn til å ha lagt merke til de så går tankene i hodet løs på meg, "lurer på hvordan de er når hun er i senga, lurer på hvordan hun er i senga", osv. Det er ikke noe jeg vil, det er ikke en gang tanker jeg ønsker meg. De bare kommer. Jeg blir faktisk lei meg for at jeg tenker slik, jeg vil ikke se slik på venner eller kvinner jeg ikke er sammen med i det hele tatt. I tillegg føler jeg at jeg tenker alt for mye på sex og alt for lite på kjærlighet. Når jeg får fantasier i hodet så er det ikke det å holde om noen som jeg tenker på eller stryke noen over kinnet, kysse ømt og varmt og mykt, jeg tenker på. Det er bare rene tanker utelukkende på sex. Selv når jeg gjør det så føles det helt feil, og jeg vet det er feil. Etterpå angrer jeg så og ønsker jeg ikke ga etter for disse tankene. Tanken min med kastrering er at da kan jeg i alle fall ikke få opp den mer. Og da vil jeg tenke mindre på sex. For min del er ikke det noe jeg akkurat vil savne. Faktisk omvendt, jeg ville bli så lettet over å endelig bli kvitt den delen som opptar alt for mye av min tid, av mitt liv. Er det noen som vet om det er mulig? Jeg kan ikke ta det opp med min fastlege, han kjenner jeg personlig og har et for nært forhold til. Jeg har hatt han på besøk over en kopp kaffe flere ganger. Så han er ikke akkurat en person jeg vil ta opp dette med.
Cuckold Skrevet 26. juni 2011 #2 Skrevet 26. juni 2011 For meg høres det mer ut som at du kunne ha bruk for å snakke med psykolog. For å forsøke å få et bedre forhold til din egen sekusalitet, tilgi deg selv for at du er seksuell. Men da er det ikke så dumt å snakke med fastlegen først, for han/hun kan sikkert være behjelpelig med å finne en psykolog. Det er helt normalt å ha sterke drifter og ha lyst på folk man møter, ingen grunn til å føle seg dårlig av den grunn. Lykke til!
johnjohn Skrevet 26. juni 2011 #3 Skrevet 26. juni 2011 Hva mener du er galt med å tenke på sex? Et det religiøse årsaker? Hvor gammel er du? 1
AnonymBruker Skrevet 26. juni 2011 #4 Skrevet 26. juni 2011 Jeg vil helst ikke prate med noen om det. Altså, som i psykolog. Det jeg vil, mest av alt, er bare å ikke tenke på sex. Ikke på den måten jeg gjør, og har gjort, nå i alle fall. Det er det at jeg tenker på sex uten å tenke på følelser. Uten kjærlighet. Nei, det er ikke av religiøse årsaker? Jeg er 27 år gammel.
johnjohn Skrevet 26. juni 2011 #5 Skrevet 26. juni 2011 Jeg vil helst ikke prate med noen om det. Altså, som i psykolog. Det jeg vil, mest av alt, er bare å ikke tenke på sex. Ikke på den måten jeg gjør, og har gjort, nå i alle fall. Det er det at jeg tenker på sex uten å tenke på følelser. Uten kjærlighet. Nei, det er ikke av religiøse årsaker? Jeg er 27 år gammel. Hvorfor vil du ikke tenke på sex? Jeg mistenker at du er et offer for feminismens hjernevask. Ikke bra.
Cuckold Skrevet 26. juni 2011 #6 Skrevet 26. juni 2011 (endret) Jeg vil helst ikke prate med noen om det. Altså, som i psykolog. Det jeg vil, mest av alt, er bare å ikke tenke på sex. Ikke på den måten jeg gjør, og har gjort, nå i alle fall. Det er det at jeg tenker på sex uten å tenke på følelser. Uten kjærlighet. Nei, det er ikke av religiøse årsaker? Jeg er 27 år gammel. Det er helt normalt og helt ok å tenke masse på sex uten å knytte det til kjærlighet. Vi mennesker er jo ikke skapt slik at vi blir aseksuelle i perioder da vi er uten kjæreste. Selv om vi ikke har noen å elske i alle perioder av livet er vi seksuelle hver eneste dag, det er slik vi er skapt. Og selv når vi har kjæreste går det fint an å tenke seksuelle tanker om andre eller bare være generelt kåt uten å rette det mot noen bestemt - med andre ord er det seksuelle ikke nødvendig knyttet til kjærlighet. Noen kvinner (og enkelte menn) skal liksom prakke på oss dårlig samvittighet om vi ikke har en 100 % kobling mellom seksualitet og kjærlighet, men det må vi kjempe imot. Det er ingen grunn til å ha dårlig samvittighet for at vi er mennesker. Endret 26. juni 2011 av Cuckold 1
Gjest Jay Skrevet 26. juni 2011 #7 Skrevet 26. juni 2011 Det er mulig å bli frivillig kstrert, kjemisk eller fysisk. Men jeg er enig i at du hører mer ut som en kandidat for et psykologbesøk, selv om det kan virke skummelt. Spør fastlegen din om henvisning, du trenger ikke å forklare grunnen!
AnonymBruker Skrevet 26. juni 2011 #8 Skrevet 26. juni 2011 Hvorfor vil du ikke tenke på sex? Jeg mistenker at du er et offer for feminismens hjernevask. Ikke bra. Fordi jeg ser ikke på kvinner som objekt men som mennesker med følelser, akkurat som meg. Jeg vil ikke tenke på mennesker som objekt. For meg er det viktig at det er følelser med i bildet, at begge elsker hverandre og at ingen utnytter den andre. Slik det blir for meg nå så har jeg tanker der jeg ikke tenker på følelser, bare tomme mennesker som man gjør ting med uten at der er følelser med i bildet. Jeg vil ikke ha det slik.
AnonymBruker Skrevet 26. juni 2011 #9 Skrevet 26. juni 2011 Det er mulig å bli frivillig kstrert, kjemisk eller fysisk. Men jeg er enig i at du hører mer ut som en kandidat for et psykologbesøk, selv om det kan virke skummelt. Spør fastlegen din om henvisning, du trenger ikke å forklare grunnen! Hvordan? Kan jeg prate med en annen lege enn fastlegen om det? Jeg mener det seriøst, jeg vil heller kastreres enn prate om det. Da er jeg ferdig med problemet. Da slipper jeg at sex er tanker som opptar tid for meg. Eller kommer krypende som tanker når jeg minst vil det.
AnonymBruker Skrevet 26. juni 2011 #10 Skrevet 26. juni 2011 Tror du at det å fjerne penisen din gjør at du tenker mindre på sex? Det kommer bare til å ville få deg til å tenke mere på det, fordi du ikke har noen form for å vise at du tenker på det. Sex er sunt, noe alle gjør!
Cuckold Skrevet 26. juni 2011 #11 Skrevet 26. juni 2011 Fordi jeg ser ikke på kvinner som objekt men som mennesker med følelser, akkurat som meg. Jeg vil ikke tenke på mennesker som objekt. For meg er det viktig at det er følelser med i bildet, at begge elsker hverandre og at ingen utnytter den andre. Slik det blir for meg nå så har jeg tanker der jeg ikke tenker på følelser, bare tomme mennesker som man gjør ting med uten at der er følelser med i bildet. Jeg vil ikke ha det slik. Hvis det er noen som har fått deg til å tro at du gjør galt mot noen om du begjærer dem seksuelt uten å knytte det til kjærlighet, er det de som har begått et overgrep mot deg. Da er du et offer for en ondartet puritansk propaganda og bør forsøke å rette ryggen og spørre deg selv hvilken rett disse har til å påprakke deg dårlig samvittighet for at du er menneske. Du må lytte til din egen indre stemme, spør deg selv om du ville føle det galt at en kvinne begjærer deg. Ville du virkelig føle det fornedrende og krenkende om en kvinne som ikke elsker deg og kjenner deg ut og inn tenner på deg seksuelt? Hvorfor i all verden skulle det være noe krenkende i noe sånt?
AnonymBruker Skrevet 26. juni 2011 #12 Skrevet 26. juni 2011 Tror du at det å fjerne penisen din gjør at du tenker mindre på sex? Det kommer bare til å ville få deg til å tenke mere på det, fordi du ikke har noen form for å vise at du tenker på det. Sex er sunt, noe alle gjør! Kastert, ikke grovt omskjært. Ved kastrering så fjerner du testiklene. Følgen er at du mister sex-lyst. Du tenker ikke mer på sex. Det er derfor man gjør det med hannkatter og en del hannhunder.
AnonymBruker Skrevet 26. juni 2011 #13 Skrevet 26. juni 2011 Hvis det er noen som har fått deg til å tro at du gjør galt mot noen om du begjærer dem seksuelt uten å knytte det til kjærlighet, er det de som har begått et overgrep mot deg. Da er du et offer for en ondartet puritansk propaganda og bør forsøke å rette ryggen og spørre deg selv hvilken rett disse har til å påprakke deg dårlig samvittighet for at du er menneske. Du må lytte til din egen indre stemme, spør deg selv om du ville føle det galt at en kvinne begjærer deg. Ville du virkelig føle det fornedrende og krenkende om en kvinne som ikke elsker deg og kjenner deg ut og inn tenner på deg seksuelt? Hvorfor i all verden skulle det være noe krenkende i noe sånt? Det gale med å tenke på sex uten kjærlighet er at du begynner å objektivisere mennesker. Du ser ikke lenger på mennesker som mennesker med egne tanker, egne følelser, du ser bare på mennesker som objekt, som noe som er til for å tilfredsstille deg. Da er det lettere å bli interessert i porno og betale for at kvinner skal gjøre unaturlige ting med seg selv. Det er lettere å utnytte kvinner som er fulle, som ikke tenker klart. Men hva godt kommer ut av det? Uten kjærlighet er det bare ren egoisme. Faktisk så tråkker man på andre mennesker og gjør andre mennesker ondt på den måten. Jeg føler ikke at det er noe godt i å tenke slik. Du gjør det kanskje, og det er ditt liv. Men jeg gjør det ikke. For meg er det faktisk ikke godt, selv når jeg gjør det. Jeg vil ikke ha det slik.
Cuckold Skrevet 26. juni 2011 #14 Skrevet 26. juni 2011 Det gale med å tenke på sex uten kjærlighet er at du begynner å objektivisere mennesker. Du ser ikke lenger på mennesker som mennesker med egne tanker, egne følelser, du ser bare på mennesker som objekt, som noe som er til for å tilfredsstille deg. Da er det lettere å bli interessert i porno og betale for at kvinner skal gjøre unaturlige ting med seg selv. Det er lettere å utnytte kvinner som er fulle, som ikke tenker klart. Men hva godt kommer ut av det? Uten kjærlighet er det bare ren egoisme. Faktisk så tråkker man på andre mennesker og gjør andre mennesker ondt på den måten. Jeg føler ikke at det er noe godt i å tenke slik. Du gjør det kanskje, og det er ditt liv. Men jeg gjør det ikke. For meg er det faktisk ikke godt, selv når jeg gjør det. Jeg vil ikke ha det slik. Nei, dette er ikke riktig. Det er ikke noe galt i å høre en musiker spille og nyte musikken hans selv om du ikke tar deg tid til å bli veldig godt kjent med vedkommende. Han blir ikke fornedret på noe som helst vis på den måten. Det er heller ikke noe galt i å forholde seg til dine barns lærer som lærer uten at han samtidig skal være din venn og fortrolige. Når du går til legen er det legens kompetanse som lege som er det eneste du bryr deg om, uten at det er noe fornedrende for legen, uten at legen av den grunn klager over at hun er gjort til objekt og at du ikke forholder deg til alle sider av henne som person. Det er ikke noe objektivt sett fornedrende i å være objekter for hverandres begjær, den tankegangen er virkelig både farlig og forkastelig.
johnjohn Skrevet 26. juni 2011 #15 Skrevet 26. juni 2011 Det gale med å tenke på sex uten kjærlighet er at du begynner å objektivisere mennesker. Du ser ikke lenger på mennesker som mennesker med egne tanker, egne følelser, du ser bare på mennesker som objekt, som noe som er til for å tilfredsstille deg. Da er det lettere å bli interessert i porno og betale for at kvinner skal gjøre unaturlige ting med seg selv. Det er lettere å utnytte kvinner som er fulle, som ikke tenker klart. Men hva godt kommer ut av det? Uten kjærlighet er det bare ren egoisme. Faktisk så tråkker man på andre mennesker og gjør andre mennesker ondt på den måten. Jeg føler ikke at det er noe godt i å tenke slik. Du gjør det kanskje, og det er ditt liv. Men jeg gjør det ikke. For meg er det faktisk ikke godt, selv når jeg gjør det. Jeg vil ikke ha det slik. Hovr kommer ttanken om at sex er unaturlig fra? Tror du ikke kvinner liker sex like mye som menn? Har du noengang hatt sex?
Gjest Katten. Skrevet 26. juni 2011 #16 Skrevet 26. juni 2011 Vent litt, er det plutselig galt å tenke på sex 99% av tiden? ... I'm screwed! 1
AnonymBruker Skrevet 26. juni 2011 #17 Skrevet 26. juni 2011 Her er noe fra SMil Norge forumet som jeg er fast inventar på. Tenker du trenger å lese at mye av liskvaliteten og livsgleden forsvinner ved kastrasjon. "Tenkte å dele en erfaring med kastrering. Jeg kjenner en som hadde et meget sterkt ønske om å kastrere seg. Han virket å være, og hevdet selv, at han var en "ren" slavesjel. Vedkommende mente, og følte også, at hans testikler var en fremmed ting på hans kropp, som ikke hørte til, de var feil. Videre mente han at hans seksualitet kun virket forstyrrende inn på hans ønske, og behov for, å være slave. Han ønsket å være slave i den forstand at han kun skulle være til nytte for andre, helt uten egne seksuelle, og/eller egoistiske behov. Jeg liker den tanken. Men, om kastrasjon ville virke slik han håpet, at han da kunne bli det han så inderlig ønsket å være/bli, hadde jeg store tvil om. Men, etter flere lange diskusjoner, over tid - tenkte jeg det var lurere å først prøve det hele kjemisk, for å på eneste mulige måte, som jeg kjenner til, teste det litt, uten å gjøre noe så irreversibelt som en fysisk kastrasjon. Som sagt, så gjort. Medisin ble bestilt, første gang avvist i tollen, andre gang gikk det gjennom. Grundig gjennomlesning av mulige bivirkninger, dosering osv ble gjort. Det ble også tatt kontaktet med fastlege, da det var ønskelig med sjekking av diverse verdier, og helsetilstand, før, og underveis. Akkurat den biten ble ikke så vellykket, kan man si - men helsetilstanden ble iallefall sjekket i forkant. Deretter ble det begynt å svelge piller, utifra et opptrappingssystem. Men, det gikk forbausende kort tid, før vedkommende befant seg ganske ettertrykkelig i kjelleren. Ingenting var noe vits, ingenting var gøy, og lysten til noe som helst, ble, om ikke fraværende, så iallefall ikke stor. Masse snørr og tårer, og mange runder med samtale. Likevel hadde ikke vedkommende lyst å slutte på medisinen - fordi det indre ønske å bli den personen vedkommende ønsket å bli, fremdeles var sterkere enn hvor forferdelig allting var atm. Men, etter litt mer snakk, sluttet vedkommende på medisinen - nedtrapping, og det gikk like fort tilbake på plass med humør og lyst, som det hadde forsvunnet. For vedkommende var det et sjokk å oppleve at verden kanskje faktisk var slik, som jeg hadde ment, og påpekt. Og han måtte gå mange runder med seg selv, i ettertid. Det rare her, er at han fremdeles ønsker kastrasjon, han føler fremdeles at testiklene er fremmede ting på kroppen hans, som ikke hører til der. At han hadde vært mer hel uten de. Og at han hadde vært en bedre slave, uten.." 1
Gjest Jay Skrevet 26. juni 2011 #18 Skrevet 26. juni 2011 Hvordan? Kan jeg prate med en annen lege enn fastlegen om det? Jeg mener det seriøst, jeg vil heller kastreres enn prate om det. Da er jeg ferdig med problemet. Da slipper jeg at sex er tanker som opptar tid for meg. Eller kommer krypende som tanker når jeg minst vil det. Som sagt, få henvisning til psykolog/psykiater. Om du skulle få ønsket ditt oppfylt så er jeg ganske så sikker på at du må ha en del samtaler om det på forhånd. Jeg forstår at dette er no du absolutt ikke ønsker å snakke om, men desto større aversjon du har mot å prate om det, desto viktigere tror jeg at det er for deg å snakkke om det! Jeg gjenta; spør fastlegen om en henvisning. Du trenger ikke forklare hvorfor! Evt. bytt fastlege. Leger og psykologer har hørt det aller meste før, hver dag, så dette er ikke noe flaut!
Gjest Jay Skrevet 26. juni 2011 #19 Skrevet 26. juni 2011 Og for all del; IKKE ta noen piller som du har bestilt over nettet, du aner ikke hva du får!. 1
Gjest Gjest...Andreas Skrevet 26. juni 2011 #20 Skrevet 26. juni 2011 Jeg vil tro mange menn har tenkt denne tanken i mørke tider av livet, jeg selv har hatt samme tanker tidligere der jeg følte at jeg tenkte alt for mye på sex, og følte meg som en ufølsom person som bare tenker på sex med kvinner jeg møtte. Jeg ønsket også jeg kunne fjerne sexlysten. Men heldigvis brukte jeg litt tid på å tenke på hva dette ville medføre for meg selv og muligens en fremtidig kone. Ved å fjerne sexlysten medfører det at alle nye kvinner du møter vil bli sett på som veninne i dine øyne og ikke noe mer. Kanskje du møter drømme damen. Dere har god kjemi og masse til felles. En dag når dere møtes ser dere kanskje dypt inn i øynene på hverandre og hun kommer nærmere og håper/forventer et kyss fra deg, idet leppene deres treffes så tekker du deg tilbake siden du ikke greier å se på henne på andre måter enn en venninne. Hun lurer nå på hva hun gjorde galt, hvorfor har han ikke samme følelsene for meg som jeg har for han, det føltes jo så riktig...... I etterkant vil kanskje stemningen bli ganske klein eller kanskje du forklarer hvorfor du ikke greier se på henne som noe annet en en venninne og dere fortsetter som vennner. Dette var kanskje din soulmate du nettopp aviste, den du skulle dele et lykkelig liv med. Dere hadde kanskje fått 1-3 barn sammen som ville forandle livet ditt. Med å gjøre dette inngrepet vil forandre livet ditt på så ekstremt mange nivåer. Jeg vet ikke om du har samboer/kone eller barn, men viss du har det burde du diskutere dette grundig med henne. Jeg vil fraråde deg fra å gjøre dette, viss det du skriver er den eneste grunnen for at du vil få dette inngrepet. Du burde i allefall ta deg 1/2 - 1 år der du tenker over det possitive og det negative sidene med å gjennomføre inngrepet. MVH Andreas
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå