Gå til innhold

Utesteder i Trondheim


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei,

Jeg er ny i Trondheim og vil gjerne få vite om noen bra utesteder med 20 års aldersgrense og gjerne pris for å komme inn, har de billig drikke, god musikk? osv. Både cafe lignende steder og club/diskotek er interessant for meg.

Håper noen kan hjelpe meg!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De fleste utestedene i Trondheim har 20 års aldersgrense så vidt jeg vet. Prisene på drinker og sånt vet jeg ikke så mye om, men kan skrive litt om de utestedene jeg kjenner til :)

Downtown: Som regel 100kr å komme inn i helgene. Alltid mye folk. Kan fort føle at man går i kø uansett hvor man skal. Stort utested, fort gjort å rote seg bort ;)

CRASH: Tror det ligger rundt 100kr der også. Synes de spiller mye bra dansemusikk i 1.etg der. Drinkene ligger vel på ca 100lappen.

Bar Circus: Lite utested i en kjeller. Gratis inngang. Litt mer rocka enn de jeg tidligere har nevnt.

Brukbar/Supa: Mer rocka enn Downtown og Crash, mye bra musikk. Populær plass.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...