Gå til innhold

Har noen sett HMSP?


Padmee

Anbefalte innlegg

Jeg vet ikke om dette er rette forumet, men jeg lurer på om noen har sett noe til HMSP, eller vet hvor ho er? Har sendt henne PM, men har ikke fått svar. Ikke er ho på Messenger eller Mirc heller. Ho er en kjempe god venninne, og jeg savner henne kjempemye.

HMSP, KOM TILBAKE!!!! :cry:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Joda, ho er i Hamburg, det vet jeg. Men poenget er at jeg ikke får tak i henne noe sted og derfor lurte jeg på om noen av dere her inne visste noe som jeg ikke har fått med meg. Så jeg lurte på om noen visste om ho hadde flyttet tilbake til Oslo og derfor ikke har netttilgang eller om det er noe annet.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

HMSP er ikke i Hambur lengre. De har flyttet tilbake til Norge! :hoppe:

Skulle egentlig hjelpe henne i den nye leiligheten, men jeg klarte å miste meldingen med nummeret hennes på.. Og etter det har jeg ikke hørt noe fra henne :cry:

Men hun har det bra.. så nå vet dere det..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det er bra, nå trenger jeg ikke å bekymre meg lengre. Trodde ikke de skulle flytte tilbake før i desember jeg nemlig. Da hører jeg sikkert fra henne snart da får jeg håpe. :)

Tusen takk Jordbæret for denne oppdateringen.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...