AnonymBruker Skrevet 3. juni 2011 #1 Skrevet 3. juni 2011 Jeg har vondt øverst i magen, litt under ribbeina. Ikke mageknip, ikke mensensmerter.. Jeg har hatt det om kvelden i tre dager nå... Det er ikke syykt vondt liksom, men det er veldig ubehagelig kjenner jeg.. Har ikke spist noe annerledes enn ellers.
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2011 #2 Skrevet 3. juni 2011 Ts igjen... Funnet ut at hvis jeg ligger i fosterstilling/bøyer meg fremover gjør det ikke like vondt. Verst når jeg står oppreist/strekker på magen, men ikke godt hvis jeg sitter vanlig heller..
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2011 #3 Skrevet 3. juni 2011 Nå gjør det vondt å klemme på magen ved hoftebeinshøyde...
alexaa Skrevet 3. juni 2011 #4 Skrevet 3. juni 2011 Du er sikkert støl eller bare sliten i noen muskler kanskje? eller så kan det jo være alt mulig. mener du i midten eller på sidene eller den ene siden. rett under ribbeina finner du jo magesekken, leveren, bukspyttkjertelen og galleblæren.. Så da kan det ha en sammenheng med fordøyelsen, prøv å drikk biola. Hjelper ikke det, så dra til legen. Det kan også være luftsmerter. Hadde det jeg og. Det er ikke farlig, men gjør vondt. Og smertene flytter seg rundt i magen.
Gjest navnelapp Skrevet 3. juni 2011 #5 Skrevet 3. juni 2011 Hos meg var det muskelsmerter, eg hadde muskelknutar på diafragma. Eg fekk massert det bort, etter å ha hatt veldig vondt i to år. Men om det er dette du har veit eg sjølvsagt ikkje.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå