høne-mor Skrevet 31. mai 2011 #1 Skrevet 31. mai 2011 Hei. Jeg skal til syden i sommer å har lyst til å prøve betakaroten. Kan man legge på se av betakaroten? Er det farlig å bruke to typer samtidig (annen hver dag)? Varer brunfargen hele vinteren om jeg bruker betakaroten? Takk for svar.
Lykkelitenen Skrevet 31. mai 2011 #3 Skrevet 31. mai 2011 Hei. Jeg skal til syden i sommer å har lyst til å prøve betakaroten. Kan man legge på se av betakaroten? Er det farlig å bruke to typer samtidig (annen hver dag)? Varer brunfargen hele vinteren om jeg bruker betakaroten? Takk for svar. Nei Nei oooog... Nei Man legger ikke på seg, man kan trygt bruke to typer, uten at jeg ser vitsen, betakaroten er betakaroten, forskjellen mellom merkene er minimal med mindre det er ulik dose. Men hvorfor veksle mellom to typer? Og brunfargen vil vare litt lenger enn vanlig om man ikke vedlikeholder den med mer sol eller solarium. 1
Gjest Gjest Skrevet 1. juni 2011 #5 Skrevet 1. juni 2011 Jeg vet jeg snakker for døve ører, men jeg prøver alikevel. Betakaroten er ikke bra for leveren. Fargen du får i huden gjør at du ser ut som du har gulsott! Ikke pent.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå