AnonymBruker Skrevet 29. mai 2011 #1 Skrevet 29. mai 2011 hengepupper i en alder av 18. What to do? er normal/tynn, ikke gått drastisk ned i vekt eller noe. Går det ann å fikse på dette uten kirurgi? noen øvelser, mat eller what so ever?
Blomst! Skrevet 30. mai 2011 #2 Skrevet 30. mai 2011 Det eneste som kan hjelpe er å legge på seg...en god del. noen synes også det hjelper å trene brystmusklaturen, da løfter og strammer man pittelitt. Ingen vidundermedisin, dessverre.
AnonymBruker Skrevet 30. mai 2011 #3 Skrevet 30. mai 2011 Du er ikke alene, kjære deg! Og jeg er 19 år. Hadde det når jeg var 18 år også. Og jeg er slank og velltrent. Det suger veldig hvertfall!
Ecaf Llort Skrevet 30. mai 2011 #4 Skrevet 30. mai 2011 Ja det blir jo ofte slik når du ikke gjør noe for å holde kroppen i form. Har du hørt om jogging? Har du hørt om treningsstudio ? Dette er ord du ville hatt bruk for 3 år siden. Men nå er det for sent.
Gjest döderlein Skrevet 30. mai 2011 #5 Skrevet 30. mai 2011 Ja det blir jo ofte slik når du ikke gjør noe for å holde kroppen i form. Har du hørt om jogging? Har du hørt om treningsstudio ? Dette er ord du ville hatt bruk for 3 år siden. Men nå er det for sent. Har du aldri tenkt på at noen kan ha hengepupper fra naturens side?
Gjest döderlein Skrevet 30. mai 2011 #7 Skrevet 30. mai 2011 Har du aldri hørt om benkpress? http://www.aftenposten.no/helse/article1196677.ece «Jenter som driver med idrett risikerer å få lange bryster i ung alder. Det viser ny forskning.»
Blomst! Skrevet 30. mai 2011 #8 Skrevet 30. mai 2011 Ja det blir jo ofte slik når du ikke gjør noe for å holde kroppen i form. Har du hørt om jogging? Har du hørt om treningsstudio ? Dette er ord du ville hatt bruk for 3 år siden. Men nå er det for sent. Hæ? Det er jo ihvertfall feil! Tynne jenter som trener mye er gjerne de som får hengepupper. Puppene består av fett, og når man trener mye eller går ned i vekt kan man få liksom "tomme" pupper som henger mer enn de strutter. men jeg må bare si til dere som er 18 og 19 at jeg også var ganske misfornøyd med puppene mine i den alderen. Pupertets-struttingen var liksom over og puppene hadde fått en mer...damete fasong. Sånn tenkte de fleste venninnene mine også, uansett hvordan puppene så ut.
FrkFotball Skrevet 30. mai 2011 #9 Skrevet 30. mai 2011 Ja det blir jo ofte slik når du ikke gjør noe for å holde kroppen i form. Har du hørt om jogging? Har du hørt om treningsstudio ? Dette er ord du ville hatt bruk for 3 år siden. Men nå er det for sent. Jeg har vært innom et par andre innlegg her på KG i kveld.. og har lagt merke til at du er veeldig glad i å lage dårlig stemning her. Drit i det da!
AnonymBruker Skrevet 30. mai 2011 #10 Skrevet 30. mai 2011 Takk for svar, alle sammen! Skjønner at jeg bare får gi opp håpet og innse at jeg ikke er 14 år lenger. He he. Fælt å si det i denne alderen. Og til du som lurte på om jeg trente, så trener jeg hver dag. Uten effekt. Så tror ikke det har så mye å si. Er nok naturlig "hengete". He he. Hilsen TS
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå