AnonymBruker Skrevet 22. mai 2011 #1 Skrevet 22. mai 2011 Heisann. Noen som har prøvd tarmskylling? Isåfall, hvordan foregår denne prosessen? Viser man alt der nede?
Gjest Bjørn82 Skrevet 22. mai 2011 #2 Skrevet 22. mai 2011 (endret) Heisann. Noen som har prøvd tarmskylling? Isåfall, hvordan foregår denne prosessen? Viser man alt der nede? Tarmskylling ble satt under lupen for litt siden, beklager at jeg ikke kan nevne konkret hvilket medium dette var i, men det var på TV. Det som kom frem var at tarmskylling ikke hadde noen medisinsk effekt annet enn velværet der og da i forhold til prosessen. Prosessen ble ganske godt forklart. Man får en slange opp i anus mens man ligger sideveis på en seng. Endret 22. mai 2011 av Bjørn82
camze Skrevet 22. mai 2011 #3 Skrevet 22. mai 2011 Leste om dette i et blad en gang.. Har utrolig lyst å prøve det ut :-)
Gjest SnakeOil Skrevet 22. mai 2011 #4 Skrevet 22. mai 2011 Husker også det programmet (eller var det et annet?), der de fokuserte på av overdreven bruk, ødelegger slimhinner og bakterier som skal finnes der, så man bør uansett ikke bli junkie.
Gjest Bjørn82 Skrevet 22. mai 2011 #5 Skrevet 22. mai 2011 Husker også det programmet (eller var det et annet?), der de fokuserte på av overdreven bruk, ødelegger slimhinner og bakterier som skal finnes der, så man bør uansett ikke bli junkie. Ja det som var resultatet var bare at det ikke hadde noen som helst medisinsk effekt bare. Dette var noe annet jeg fant for å "bevise" min påstand hehe.. http://www.lommelegen.no/364464/tarmskylling Men jeg har ingen egen erfaring fra det, å jeg kommer nok aldri til å få det fordi det ikke er noen dokumentasjon på at tarmskylling har noen som helst medisinsk effekt.. Koster masse penger til "ingen nytte"
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå