Gå til innhold

Har facebook tetta seg?


Fremhevede innlegg

Gjest dunebuggy
Skrevet

Har facebook blitt for klamt. Synes jeg lamerke til at den var litt treg til å oppdatere seg. Også liker utviklere å prøve å få brukerne til å 'blande' alle bildene, slik at det er mulig å trykke helt 'random', og se det og det bildet.

Jeg har også lagt merke til at folk begynner å snakke om bildene de ser på facebook når de møtes, altså at facebook har fått en slags innpass i dagligpraten, eller smalltalken til folk.

Jeg synes også at det ikke skal så mye til før jeg har 'friends of' med folk jeg ikke har møtt, uten at jeg selv synes jeg har så utrolig mange venner.

Jeg har også avslørt at enkelte av folka som er venner med meg har skikkelige snoke-tendenser, eller 'follow me' tendenser, med at d notorisk trykker på samme 'like', og kopierer type bilder som blir lagt ut.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...