AnonymBruker Skrevet 6. mai 2011 #1 Skrevet 6. mai 2011 I forbindelse med slanking/økt metthetsfølelse? Hvordan fungerte dette?
nøtta Skrevet 29. juni 2011 #3 Skrevet 29. juni 2011 Selges den i helsekostforretninger, eller er den bare og finne på nett?
momarori Skrevet 30. juni 2011 #4 Skrevet 30. juni 2011 Jeg bruker fiberhusk, som selges bl.a på meny og helsekostbutikker. Bruker dette da jeg har lavkarbokosthold. Bruker fiberhusk i pizza og brøddeiger, og får en god metthetsfølelse! Samtidig som det er sunt:) Det er bare å bruke det. Fiberfin er noe av det samme fiberhusk:) hvis du ikke er på lavkarbokosthold, vil jeg også anbefale det i samme slengen ;-)
momarori Skrevet 30. juni 2011 #5 Skrevet 30. juni 2011 Glemte å fortelle at den største forskjellen mellom fiberfin og fiberhusk, er at fiberfin har rundt 30g karbohydrat - mens fiberhusk har ingen )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå