AnonymBruker Skrevet 6. mai 2011 #1 Skrevet 6. mai 2011 Noen ganger i uka legger jeg merke til at jeg kjenner pulsen min i halsen veldig godt. Det varer ikke mer enn max ett minutt, men det er litt ekkelt. :S Det er ikke i forbindelse med trening, men kan være når jeg sitter helt rolig. Noen som opplever det samme?
Gjest Applecore Skrevet 6. mai 2011 #2 Skrevet 6. mai 2011 Jeg får også ganske sterk og rask puls iblant, noen ganger t.o.m i øyet så hele synsfeltet rister :s For min del kommer det av stress + blodtrykk som synker når jeg reiser meg (da banker det ofte kraftig i noen minutter etterpå). Men det er jo alltids lurt å nevne det for legen
AnonymBruker Skrevet 7. mai 2011 #3 Skrevet 7. mai 2011 Det høres ut som hjertebank. Det er helt normalt og ufarlig. Noen har det oftere enn andre og gjerne i perioder. Det behøver ikke å ha noen grunn, men stress kan øke sjansen for å få det. I tillegg kan noen medisiner ha det som bivirkning, også noen naturmedisiner. Om det ikke slutter så får du snakke med legen din. Bedre å ta en ekstra sjekk.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå