AnonymBruker Skrevet 5. mai 2011 #1 Skrevet 5. mai 2011 jeg må vel bare si det slik at jeg HATER cellulittene mine, og unngår å vise lårene mine så mye pga dette... hvor mye betyr dette for dere; jenter og gutter? om en klar tier-jente (basert på kropp) har litt celulitter på lårene, hvor mye trekker dette ned da? (skala 1-10)
AnonymBruker Skrevet 5. mai 2011 #2 Skrevet 5. mai 2011 90% av kvinnfolk har cellulitter så det er ikke noe jeg bryr meg om, sjelden jeg legger merke til det i det hele tatt.
AnonymBruker Skrevet 5. mai 2011 #3 Skrevet 5. mai 2011 jeg må vel bare si det slik at jeg HATER cellulittene mine, og unngår å vise lårene mine så mye pga dette... hvor mye betyr dette for dere; jenter og gutter? om en klar tier-jente (basert på kropp) har litt celulitter på lårene, hvor mye trekker dette ned da? (skala 1-10) tåpelig med skala ,så da får du et lettere tåplig svar.Du er ingen tier med den holdningen der.... 2
b0blitez Skrevet 7. mai 2011 #4 Skrevet 7. mai 2011 jeg har selv cellullitter, men skal snart starte med styrketrening for rumpa og lår hverdag + cellullitt krem som jeg skal prøve å skaffe meg. Har også planer om å prøve kaffegryn, har hørt at det skal virke : )
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå