AnonymBruker Skrevet 21. april 2011 #1 Skrevet 21. april 2011 Jeg har farget håret knallrødt og svart,men lysebrune øyenbryn er litt feil. Så vet dere om noen bra (helst noen dere har erfaring med) øyenbrynsfarger? Det står jo at man ikke skal farge med hårfargen,så..
muffin26 Skrevet 21. april 2011 #2 Skrevet 21. april 2011 Mørke brune kanskje ikke farg de rødt hvrtfall hahah. Mørke brune passer best til svart/ rødt hår.
Eske Skrevet 21. april 2011 #4 Skrevet 21. april 2011 Jeg liker Kolokrem veldig godt, men har heller aldri prøvd noe annet heller - så om det er bedre enn noe annet vet jeg ikke
Lilandry Skrevet 21. april 2011 #5 Skrevet 21. april 2011 Kolokrem var bra før, men den har tapt seg. Den er ikke den samme som den var før og flere har kommentert dette. Jeg liker veldig godt Depend sin "Snabbfargning", ingen venting og bra fargeresultat!
AnonymBruker Skrevet 21. april 2011 #6 Skrevet 21. april 2011 Kolokrem var bra før, men den har tapt seg. Den er ikke den samme som den var før og flere har kommentert dette. Jeg liker veldig godt Depend sin "Snabbfargning", ingen venting og bra fargeresultat! kult,hvor får man kjøpt den?
Lilandry Skrevet 21. april 2011 #7 Skrevet 21. april 2011 De har den nok på de fleste Vita butikkene og parfymerier!
Antlers Skrevet 21. april 2011 #8 Skrevet 21. april 2011 Jeg mener faktisk det motsatte av Lilandry. Kolokrem har blitt mye bedre. Før tok øyenbrynene mine omtrent ikke farge av den, men nå fungerer den supert, selv på mine blonde bryn Er forsåvidt godt fornøyd med Depend også, men expressvarianten etterlater seg mye farge på huden, og man kan ikke kontrollere hvor dyp farge man vil ha (slik man kan med vanlig krem). Jeg bruker den derfor kun til å farge øyenvippene - bare fint å slippe å sitte 20 minutter med lukkede øyne - men når det gjelder øyenbryn må man være veldig stø på hånden med ekspressfarging. Har du sølt utenfor hjelper det ikke å tørke det vekk, siden fargen setter seg på sekundet.
AnonymBruker Skrevet 22. april 2011 #9 Skrevet 22. april 2011 Oi,det høres litt stress ut. Lurer på om det er noen frisører som gjør sånt? Så slipper jeg å ta skylda sjøl
mari4ever Skrevet 24. april 2011 #10 Skrevet 24. april 2011 Oi,det høres litt stress ut. Lurer på om det er noen frisører som gjør sånt? Så slipper jeg å ta skylda sjøl ja frisører gjør dette. Hudpleiere og:) koster rundt 100-200 kr
Aubree Skrevet 24. april 2011 #11 Skrevet 24. april 2011 Jeg mener faktisk det motsatte av Lilandry. Kolokrem har blitt mye bedre. Før tok øyenbrynene mine omtrent ikke farge av den, men nå fungerer den supert, selv på mine blonde bryn Er forsåvidt godt fornøyd med Depend også, men expressvarianten etterlater seg mye farge på huden, og man kan ikke kontrollere hvor dyp farge man vil ha (slik man kan med vanlig krem). Jeg bruker den derfor kun til å farge øyenvippene - bare fint å slippe å sitte 20 minutter med lukkede øyne - men når det gjelder øyenbryn må man være veldig stø på hånden med ekspressfarging. Har du sølt utenfor hjelper det ikke å tørke det vekk, siden fargen setter seg på sekundet. Jeg får faktisk vekk fargen om jeg søler utfor med den hurtigsaken til depend. Så lenge jeg bare bruker en q-tips med litt makt går det bra MEN! Hvor får man kjøpt den kolorkrem du snakker om? Jeg har kun sett depend sin men syns ikke den tar så voldsomt bra, så jeg må gjerne farge 3 ganger for å få den til å sette seg! Og jeg bruker den hurigfargen..
Antlers Skrevet 24. april 2011 #12 Skrevet 24. april 2011 Jeg får faktisk vekk fargen om jeg søler utfor med den hurtigsaken til depend. Så lenge jeg bare bruker en q-tips med litt makt går det bra MEN! Hvor får man kjøpt den kolorkrem du snakker om? Jeg har kun sett depend sin men syns ikke den tar så voldsomt bra, så jeg må gjerne farge 3 ganger for å få den til å sette seg! Og jeg bruker den hurigfargen.. Ja, det går jo vekk til slutt, men huden min tåler ikke så mye gnikking. Depend express fester seg raskere på huden enn i øyenbrynshårene på meg Jeg husker ikke akkurat hvor jeg har kjøpt det, men vet at de har det i flere butikker (type Vita, Cubus, Lindex). Fant det i denne nettbutikken, men har ingen erfaring med å bestille derfra selv: http://www.buyhelse.no/Search.aspx?q=kolokrem
Aubree Skrevet 24. april 2011 #13 Skrevet 24. april 2011 Ja, det går jo vekk til slutt, men huden min tåler ikke så mye gnikking. Depend express fester seg raskere på huden enn i øyenbrynshårene på meg Jeg husker ikke akkurat hvor jeg har kjøpt det, men vet at de har det i flere butikker (type Vita, Cubus, Lindex). Fant det i denne nettbutikken, men har ingen erfaring med å bestille derfra selv: http://www.buyhelse.no/Search.aspx?q=kolokrem Hehe antageligvis jeg som har hud som en panservogn Ah ja den der har jeg jo sett kom jeg på når jeg fikk sett bilde! Får teste den ut, og se om den funker bedre enn depend!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå