AnonymBruker Skrevet 14. april 2011 #1 Skrevet 14. april 2011 Hva er godkjent på stranda, hvor fæl kropp kan man tillate seg å vise frem på stranden og når burde man ha vett til å holde seg hjemme?
Pentu Skrevet 14. april 2011 #2 Skrevet 14. april 2011 Alt er lov på stranden. Det ser man når man er i syden f.eks. Alt er virkelig lov! Men i mine øyne så bør man ha bikini eller badedrakt på seg når man er på stranden. Så lenge man er dame så klart. En mann bør helst ikke ha på seg bikini :gjeiper: 9
The Kitten Skrevet 14. april 2011 #3 Skrevet 14. april 2011 Alle har like mye rett til å gå på stranden. Synes de som ikke takler visse kropper, burde holde seg hjemme. 9
Bunyan Skrevet 14. april 2011 #4 Skrevet 14. april 2011 Gå på stranda uansett kropp! "Regler" for strandkropper er noe som bare finnes i alles hoder. De som eventuelt skulle gi uttrykk for at de betrakter andre med slike kritiske øyne er svært umodne og lite reflekterte. Ikke gi dem rett til å bestemme!
Gjest Ms. Raggsokk Skrevet 14. april 2011 #5 Skrevet 14. april 2011 Selvsagt kan ingen uten sixpack på stranda. Da-a. 1
Gjest kvinne34 Skrevet 14. april 2011 #6 Skrevet 14. april 2011 Denne sommeren har jeg gått inn for bikini sesongen. Men har ikke vist meg i bikini på maaange år. I utlandet syns jeg der er greit å gå i bikini. Der er det så mye rart å se på . Har unngått de mest hippe plassene. Vi har jo barn så jeg bærer preg av å gått gravid. Jeg har nylig tatt en mageplastikk og er suuuper fornøyd med resultatet. Jeg har fått tilbake den magen jeg hadde før jeg ble gravid ( har litt strekk merker da, men de er så små er blitt hvite ) Så nå er det bare rumpa som må trenes litt så er jeg klar til bikini sesongen for første gang på syv år :-))) Men bryr meg ikke om at andre har henge mage , cellulitter osv. Men for mitt eget velvær så er nøyen selv. Jeg syns folk er modige som kler av seg tross skavanker 2
Gjest Blubberella Skrevet 14. april 2011 #7 Skrevet 14. april 2011 Før var jeg mer bevisst på hva andre sikkert mente om kroppen min i bikini, men nå driter jeg i det. Hvis noen synes det er så fælt å se meg i bikini får de bare snu seg bort. Alle har da rett til å kose seg på stranda, uansett hvor langt unna de er idealkroppen.
Gjesten Skrevet 14. april 2011 #8 Skrevet 14. april 2011 TS, mener du virkelig at de tynne og veltrente skal ha enerett på stranden??
Gjest Dorey Skrevet 14. april 2011 #9 Skrevet 14. april 2011 Uff, det er en utrolig trist tankegang dette. Selvsagt kan da hvem som helst gå på stranden! Jeg tror egentlig ikke folk legger noe særlig merke til hverandre, man er vel mest opptatt med sitt. Men hvis det føles ubehagelig med bikini er du hjertelig velkommen på naturiststranda. Det er herlig avslappet der, og folk stiller i alle størrelser og aldere.
AnonymBruker Skrevet 14. april 2011 #10 Skrevet 14. april 2011 TS, mener du virkelig at de tynne og veltrente skal ha enerett på stranden?? Nei, jeg har masse komplekser og rare, stygge ting på kroppen min og vil bare høre andres meninger.
Inx Skrevet 14. april 2011 #11 Skrevet 14. april 2011 Menn bør fortrinnsvis bruke speedo-tanga eller mankini på stranda. Litt babyolje er også ikke å forakte for å få frem glansen på pecsa!
Gjest Cosette Skrevet 14. april 2011 #12 Skrevet 14. april 2011 Please - la ihvertfall stranda få være et sted hvor man har mulighet til å se mangfoldet av kropper og lære at skjønnhet kommer i mer enn én innpakning.
AnonymBruker Skrevet 14. april 2011 #13 Skrevet 14. april 2011 Jeg var på Gran Canaria i Januar og der ser man litt av hvert. Jeg vil bare fortelle hvor glad jeg ble av å se det. Selv har jeg vel en 8-10 kg for mye, men da jeg så jenter på min egen størrelse, eller damer som var større og de gikk i bikini så tenkte jeg at jeg var misunnelige på at motet de har! at de kanskje ikke bryr seg, det vet ikke jeg, men at de i det hele tatt tør å vise kroppen sin og tenke at ; slik ser jeg ut, og jeg skal kose meg! Jeg skulle ønske jeg kunne tenke slikt selv, jeg klarer det dessverre ikke. Jeg er stolt av dere som tør det selv om vi har skavanker! Stå på :D
Gjest *Maja* Skrevet 14. april 2011 #14 Skrevet 14. april 2011 Jeg har aldri negative tanker om noen som koser seg på en strand eller i en park...hvem er noen av oss til å dømme andre mennesker på den måten? Nei; Alle skal kunne kose seg og slappe av i sola Dessuten så tror jeg de fleste er mest opptatt av hvordan DE SELV ser ut; ikke hvordan andre ser ut
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå